szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Tatuaż Mistera Polski 2014. Gdzie i jaki tatuaż ma Rafał Maślak?

Rafał Maślak zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka. Od tego czasu jego popularność stale rośnie. Mister Polski 2014 pochwalił się swoim pierwszym tatuażem. Sprawdźcie gdzie i jaki tatuaż ma Rafał Maślak!

Tagi: rafał maślak, rafał maślak tatuaż, tatuaż mistera polski 2014

Tatuaż Mistera Polski 2014. Gdzie i jaki tatuaż ma Rafał Maślak?

fot: mat. prasowe

Rafał Maślak od kiedy zdobył tytuł Mistera Polski 2014 zdążył już wystąpić w kilki sesjach i jest częstym gościem telewizji śniadaniowych. W jednym z wywiadów najprzystojniejszy Polak opowiedział o swoim tatuażu.

Jak sam powiedział:  To taka moja mała motywacja. Ten napis mówi: Zrób dziś to czego innym się nie chce, zrób jutro to, czego inni nie potrafią. Mister Polski 2014 przyznał, że zdecydował się na tatuaż, kiedy w jego życiu zaczęło się dużo dziać.

Tatuaż pojawił się w grudniu, kiedy o Rafale zaczęło robić się głośno. Jak sam przyznał: Zrobiłem go, a potem wszystko zaczęło iść jak lawina. Miejsce tatuażu było przemyślane. Jest on widoczny podczas ćwiczeń, a w pracy łatwo go ukryć i nie przeszkadza w zawodzie modela - Ze zdjęć można go łatwo usunąć, jeszcze nikt mi nie zwrócił uwagi - przyznał.

Zobacz też Beyonce w seksownym bikini. Gwiazda zaprezentowała nową fryzurę! >>>>

Motywujące tatuaże stają się coraz popularniejsze, a jak Wam się podoba ten na który zdecydował się najprzystojniejszy facet w Polsce?

Agencja TVN/x-news

poprzedni
nastepny
rafa
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 04.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również