szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najciekawsze tatuaże gwiazd

Gwiazdy uwielbiają tatuaże! Wiele z nich upamiętnia kolejne ważne wydarzenia z życia, oryginalnymi i wymyślnymi tatuażami w różnych miejscach - często ukrytych. Zebraliśmy dla was najlepsze tatuaże gwiazd - zobacz co David Beckahm czy Rihanna ukrywają pod ubraniami!

Tagi: david beckham tatuaż, rihanna tatuaż, ryan gosling tatuaż, tatuaże gwiazd, victoria beckham tatuaż

Tatuaże gwiazd - best of

fot: BULLS

Najsłynniejsze tatuaże gwiazd to te, które mówią o ważnych dla nich wydarzeniach czy osobach. Sławne piosenkarki czy aktorzy tak samo jak my przezywają rozstania, utratę kogoś bliskiego czy znalezienie prawdziwej miłości. Łatwo się domyślić, że większość tatuaży jest poświęcona właśnie takim symbolicznym dla gwiazd wydarzeniom - początkom lub końcom czegoś ważnego.

Zobacz też inne tatuaże gwiazd >>>

Jedną z największych gwiazd, które kochają tatuaże jest Rihanna. Jej najsłynniejszym tatuażem jest pistolet, który Riri wytatuowala na swoim boku po tym, jak pobił ją ówczesny partner - Chris Brown. Rysynek ma przypominać piosenkarce, by już nigdy nie stała się ofiarą przemocy. Od tamtej pory ozdobiła swoje ciało kolejnymi tatuażami - między innymi na nadgarstkach czy dekolcie, ale zawsze podkreśla, że ten jest dla niej szczególnie ważny.

O swoim uzależeniu od tatuaży otwarcie opowiada Angelina Jolie. Aktorka od młodych lat uwielbiała ozdabiać swoje ciało kolejnymi rysunkami. Jednym ze słynniejszych był napis "Billy Bob", który Angelina wykonała w dowód wiecznej miłości do Billy'ego Boba Thorntona, z którym była wtedy związana. Po rozpadzie związku Angie próbowała pozbyć się tatuażu laserem, ale nieznaczny ślad pozostał. Od tamtej pory wykonała jeszcze kilka tatuaży - między innymi dużego tygrysa na dole pleców.

W naszej galerii zobaczysz najciekawsze tatuaże gwiazd - serce wg rysunku Leonardo da Vinci na przedramieniu Miley Cyrus, pamiątkę po narodzinach córki na ręce Brada Pitta czy wytatuowane ciało Davida Beckahama. Który z tatuaży podoba Ci się najbardziej?

poprzedni
nastepny
Justin Bieber tatuaż
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Model Vin Los ma tatuaże na całej twarzy! Jest lepszy niż Zombie Boy? [WIDEO]
Model Vin Los ma tatuaże na ...

Model Vin Los jest poważnym konkurentem dla Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy! 24-letni Kanadyjczyk postanowił wytatuować sobie całe ciało, twarz i głowę. Jest lepszy od Zombie Boya?