szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift w brytyjskim InStyle

TAYLOR SWIFT: Boję się, że skończę samotna! Szczery wywiad dla INSTYLE

Taylor Swift wciąż samotna. I o wizji bycia samotną na dłuższą metę opowiedziała magazynowi InStyle. Czego najbardziej obawia się w swoim życiu autorka hitu We Are Never Ever Getting Back Together?

Tagi: swift taylor, taylor swift, taylor swift harry styles, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT: Boję się, że skończę samotna! Szczery wywiad dla angielskiego InStyle

Taylor Swift na okładce marcowego InStyle UK

fot: Materiały Prasowe

Taylor Swift jest wciąż singielką. Po rozstaniu z Harrym Stylesem z One Direction nie może znaleźć dla siebie miejsca. O swoim cierpieniu i obawach wciąż opowiada w wywiadach. Tym razem zwierzyła się angielskiej edycji magazynu InStyle.

Myślałam, że żyję według swojego wyśnionego planu, ale kiedy masz dwadzieścia kilka lat, cała ta życiowa układanka potrafi się wywrócić do góry nogami. I mimo wszystko, uważam, że to dobrze, że tak się dzieje - wyznaje Swift.

Pytanie brzmi, dlaczego wciąż, po paśmie niekończących się porażek w życiu miłosnym, Swift nie poddaje się i wciąż szuka miłości? Nie chcę żyć według typowego hollywoodzkiego szablonu. Czyli skończyć samotnie, bo nikomu nie byłam w stanie zaufać - opowiada autorka hitu We Are Never Ever Getting Back Together. Nie chcę skończyć jako smutna, zblazowana gwiazdka, która tylko leży samotna w wannie z kieliszkiem wina w ręku. Narzekając, jak to zmarnowałam życie, bo odpychałam wszystkich od siebie, myśląc, że jestem za dobra, by się ze mną mogli zadawać - tłumaczy.

Na samotność tak naprawdę, nie może jednak narzekać. Może w miłości jej nie wychodzi, ale zawsze może liczyć na swoje przyjaciółki. Jestem dziewczyną moich dziewczyn! Mam też męskich przyjaciół. Jednak problem z nimi jest taki, że zaraz jestem z nimi łączona i w internecie natychmiast zaczynamy funkcjonować jako pary - żartuje Swift.

Trzymamy kciuki za sprawy sercowe Taylor Swift, bo zaczyna przypominać brazylijski serial. Ale spokojnie. Artystka ma dopiero 23 lata. Na happy end ma jeszcze dużo czasu!

Zobacz: Taylor Swift - I Knew You Were Trouble:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 09.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również