szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift flirtuje z Bradleyem Cooperem?

TAYLOR SWIFT chce umówić się z BRADLEYEM COOPEREM. Brad nie chce jednak skończyć jak HARRY STYLES

Taylor Swift chyba szybko pozbierała się po rozstaniu z Harrym StylesemOne Direction. Według najnowszych informacji, Styles ma chrapkę na... Bradleya Coopera!

Tagi: 1D, bradley cooper, harry styles, harry styles taylor swift rozstanie, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift rozstanie, taylor swift teksty, taylor swift teledysk

TAYLOR SWIFT chce umówić się z BRADLEYEM COOPEREM, a on… nie miał najmniejszej oc

Taylor Swift i Bradley Cooper na rozdaniu Złotych Globów 2013.

fot: BULLS

Jennifer Lawrence, której obecnie przypisuje się romans z Bradleyem Cooperem spełniła prośbę przyjaciółki; Taylor Swift i w jej imieniu zaprosiła Coopera na kolację. Delikatnie mówiąc, aktor odniósł się do tej oferty ze znikomym entuzjazmem...

Jak najlepiej dopiec swojemu eks? Umówić się z facetem, który pod każdym względem przerasta go o głowę! Ten chytry plan narodził się w blond główce Taylor Swift, która zagięła parol na zwycięzcę rankingu na najseksowniejszego żyjącego faceta 2012 magazynu People! Wszystko fajnie, ale nie wzięła pod uwagę jednej, drobnej przeszkody: Bradley kompletnie nie ma ochoty się z nią umawiać! Powiedział Jennifer, że nie jest zainteresowany Tay.

Po pierwsze jej reputacja ją wyprzedza. Brad nie ma najmniejszej ochoty spotykać się z dziewczyną, kto ma opinię seryjnej randkowiczki. Po drugie jest dla niego grubo za młoda. On chce spotykać się z kimś w swoim wieku, a nie z 16 lat młodszą panną, bo jest już na tym etapie, kiedy pragnie się poważnego związku. Gdy Jennifer przekazała mu propozycję poczuł się niezręcznie, ale starał się odmówić jak najgrzeczniej, bo wie, że Taylor i Jen są przyjaciółkami – zdradza informator.

Jak Swift zniosła odmowę? Uraziło to jej ambicję, ale już szuka kogoś innego, skoro Brad nie jest zainteresowany – donoszą znajomi piosenkarki.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również