szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Z kim zwiąże się Taylor Swift?

Taylor Swift flirtuje z idolem nastolatek, Harrym Stylesem. Koniec ze starszymi facetami?

Taylor Swift nie jest już sama. Zadurzył się w niej przystojny Harry Styles. Fanki One Direction są bardziej niż zawiedzione. Podobno już ślą do niego listy, ostrzegające go przed Taylor, która złamała już niejedno męskie serce.

Tagi: harry styles, one direction, taylor swift, taylor swift conor kennedy, taylor swift harry styles, taylor swift rozstanie, taylor swift życiorys

Taylor Swift flirtuje z idolem nastolatek, Harrym Stylesem. Koniec ze starszymi facetami?

Taylor Swift spotyka się z największymi przystojniakami z Hollywood

fot: BULLS

Conor Kennedy? To już historia! Taylor Swift wzięła już na celownik kolejnego przystojniaka, Harry'ego Styles z One Direction. Jej nowy obiekt uczuć jest młody, mówiąc wprost nie może jeszcze legalnie pić w Stanach alkoholu.
 Plotki o ich romansie krążą już od jakiegoś czasu, ale teraz mamy dowody!

Podczas nagrywania odcinka X Factora z udziałem piosenkarki, Taylor i Harry zachowywali się jak para. Styles był tam przez cały czas. Nie mógł oderwać od Taylor oczu. Siedział na widowni z całą swoją ekipą – zdradza osoba z produkcji show. Pod koniec próby Harry dołączył do niej na scenie. Śmiali się i żartowali, a w pewnym momencie muzyk wziął Tay na ręce i zniósł ją ze sceny.

Kolejny ze świadków donosi na Twitterze, że widział też zakochanych, gdy jedli razem lunch w pobliskiej knajpce i nie szczędzili sobie czułości. Młody Brytyjczyk nigdy nie ukrywał, że ma słabość do starszych od siebie dziewczyn, zaś Taylor, chodząc z Conorem doceniła uroki spotykania się z nastolatkiem. Czy tym razem pechowa wokalistka w końcu znalazła miłość? Mamy nadzieję, że nawet jeśli nie, to przynajmniej dobrze się bawi!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również