szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy to już koniec związku Taylor Swift?

TAYLOR SWIFT i HARRY STYLES: to już koniec?

Taylor Swift i Harry Styles nie są już razem! Po zaledwie dwóch miesiącach namiętnego związku para postanowiła się rozstać. O co poszło?

Tagi: 1D, harry styles, harry styles taylor swift rozstanie, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift rozstanie, taylor swift teksty, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT i HARRY STYLES: to już koniec?

Czy po dwóch miesiącach to już koniec związku Taylor Swift i Harry'ego Stylesa?

fot: BULLS

Harry Styles z One Direction i Taylor Swift rozstali się! Na to wygląda. Romantyczna wyprawa do urokliwych zakątków Wielkiej Brytanii, poznanie rodziców Harry'ego, wielkie plany na wspólną przyszłość i rozstanie po zaledwie 2 miesiącach. Pierwsze podejrzenia, że coś jest na rzeczy pojawiły się, gdy Styles zamieścił swoje fotki w jacuzzi pełnym seksownych dziewczyn. Plotki potwierdziła Taylor, cytując na portalu społecznościowym fragment swego najnowszego hitu, I Knew You Were Trouble, którego powstanie – jeśli wierzyć informatorom – zainspirował muzyk z One Direction.

Co do przyczyn rozstania, to zakochanych po prostu dopadła proza życia. Oboje są bardzo zajęci i ciągle podróżują. Harry bardzo cierpi i jest to dla niego drażliwy temat. Przyjaciele ostrzegali go, by uważał i że szanse na to, że ten związek wypali są niewielkie, ale on wiedział lepiej. Teraz czuje się trochę głupio, że tak szybko okazało się, że mieli rację – donosi jeden z przyjaciół piosenkarza.

Może to i lepiej, że zdecydowali się rozstać tak szybko. Przynajmniej Taylor nie zostanie z kolejnym pustym domem w sąsiedztwie eks, który nie przebolał rozstania...

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również