szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift i Harry Styles nie są już razem

TAYLOR SWIFT i HARRY STYLES rozstali się! Znamy szczegóły rozstania!

Harry Styles z One Direction i Taylor Swift rozstali się! To już koniec jednej z najgorętszych par show-biznesu. Swift i Styles pokłócili się tuż po sylwestrze! Powrotu nie będzie, jak w piosence Taylor We Are Never Ever Getting Back Together?

Tagi: 1D, harry styles, harry styles taylor swift rozstanie, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift rozstanie, taylor swift teksty, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT i HARRY STYLES rozstali się!

To jedno z ostatnich wspólnych zdjęć. Taylor Swift i Harry Styles już nie są razem.

fot: BULLS

Nowy 2013 rok Harry Styles i Taylor Swift przywitali namiętnym pocałunkiem tuż po koncercie Tay na nowojorskim Times Square. Niestety, już kilka dni później piosenkarka i członek One Direction wrócili do domów oddzielnie. Dlaczego się rozstali?

1 stycznia 2013 para przyleciała na romantyczny luksusowy urlop na Virigin Gorda - jedną z Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Świadkowie donoszą, że byli w doskonałych humorach. Fanom udało się nawet zrobić zdjęcie ze swoimi idolami. Niestety, już w piątek 4 stycznia 2013 Taylor Swift wsiadła do pierwszego samolotu i odleciała do Stanów. Sama. Jak informują źródła zbliżone do One Direction, Harry i Taylor wdali się w bardzo poważną kłótnię, która przesądziła o rozstaniu.

Podczas, gdy Tay wracała do domu, Harry postanowił zostać na wyspie i zapomnieć o problemach imprezując. Świadkowie donoszą, że członek 1D nie oszczędzał się w balangowaniu. Zwłaszcza, że na swoją prywatną wyspę w pobliżu zaprosił go angielski miliarder Richard Branson. W niedzielę 6 stycznia Styles wrócił do Londynu, milcząc o rozstaniu.

Swift także unika komentowania sytuacji. Na Twitterze napisała jedynie ...do czasu aż mnie odstawiłeś oraz Wszędzie są trzynastki. Po prostu świetnie! Mamy nadzieję, że po tak pechowym rozpoczęciu 2013 roku, kolejne dni i miesiące będą dla nich lepsze.

Magiczna trzynastka w tym roku rzeczywiście jest pechowa dla słynnych par. Przypomnijmy, że na początku roku rozstali się także Justin Bieber i Selena Gomez.

Zobacz: Justin Bieber i Selena Gomez znowu się rozstali!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również