szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift znów jest sama. Rozstała się z Conorem Kennedym

Taylor Swift znów jest singielką. Jej romans z amerykańskim arystokratą skończył się

Piękna, zdolna, bogata Taylor Swift nie ma szczęścia tylko w jednym. W miłości. Rozpadł się jej kolejny związek. Tym razem rozstała się z Conorem Kennedym. Mimo to piosenkarka kupuje dom w sąsiedztwie domu rodziny amerykańskiego arystokraty. Czyżby wciąż miała nadzieję, że pewnego dnia wrócą do siebie?

Tagi: joe jonas, singielki w Hollywood, taylor swift, taylor swift conor kennedy, taylor swift rozstanie

Taylor Swift znów jest singielką. Jej romans z amerykańskim arystokratą skończył się

Taylor Swift znów singielką!

fot: BULLS

To mogła być bardzo romantyczna historia.  Piękna i utalentowana Taylor Swift i przystojny Conor Kennedy. Tak, ten Kennedy. Członek słynnego klanu, który dał Stanom Zjednoczonym dwóch prezydentów.

Taki mezalians to prawdziwe amerykańskie marzenie! Niestety, pomimo licznych doniesień o tym, jak cała rodzina Kennedych pokochała Taylor, młodzi postanowili się rozstać. To wydarzyło się już kilka tygodni temu – donosi informator. Związek na odległość po prostu nie wypalił. Rozstali się bez kłótni, w zgodzie. Będą przyjaciółmi – dodaje.

Ale nie wszyscy dali wiarę tej lukrowanej opowieści. Najwięcej wątpliwości wzbudziło wytłumaczenie powodu ich rozstania. Dlaczego? Ponieważ Taylor Swift właśnie kupiła właśnie dom w bezpośrednim sąsiedztwie babci swojego eks, Ethel! Wydała na tę rezydencję 4,5 miliona dolarów i nie zamierza z niej rezygnować. W amerykańskich mediach pojawiają się spekulacje, że piosenkarka tak łatwo z tego związku nie zrezygnuje, gdyż od zawsze marzyła o tym, aby zbliżyć się do rodziny Kennedych. Przyznała się do tego w jednym z wywiadów.

Swego czasu podobnie pisano o związku Taylor Swift z Joe Jonasem. Romans, który trwał zaledwie kilka miesięcy rozpadł się, a nieżyczliwi plotkowali, że Taylor chciała tylko dzięki towarzystwu Joe się wypromować.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również