szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift chce poznac księcia Harry'ego

TAYLOR SWIFT marzy o randce z księciem Harrym!

Taylor Swift domaga się spotkania z księciem Harrym! Wygląda na to, że autorka hitu I knew You Were Trouble ma słabość do Brytyjczyków o imieniu Harry... ;)

Tagi: ksiaze harry, książę harry, piosenki taylor swift, swift taylor, taylor swift, taylor swift harry, taylor swift i knew you were trouble, taylor swift piosenki, taylor swift teledysk

TAYLOR SWIFT marzy o randce z księciem Harrym!

Taylor Swift stara się z całych sił o spotkanie z księciem Harrym

fot: BULLS

Taylor Swift liczy na to, że w związku z planowaną wizytą księcia Harry'ego w Stanach będzie miała okazję poznać go osobiście. Jeden z informatorów donosi: Tay kazała swoim ludziom zrobić wszystko, by jej nazwisko znalazło się na liście vipów, którzy mają być przedstawieni Harry'emu. Wszystko jej się w nim podoba, w  szczególności  rude włosy i brytyjski akcent. Umawiała się z Conorem Kennedym, który jest przedstawicielem amerykańskiej arystokracji, ale to Harry byłby dla niej prawdziwą zdobyczą.

Czyżby Swift rzeczywiście miała słabość do rudych facetów? Niedawno krążyły plotki, że spotyka się Edem Sheeranem... Osoba z otoczenia wokalistki zdradza: Ed jest wyluzowany, ale to byłoby dla niego wyzwanie, gdyby Taylor rzeczywiście zdobyła względy jego utytułowanego rodaka, który w dodatku ma tak samo na imię jak jej były chłopak. Na liście celebrytek z którymi spotka się Harry są już Jennifer Lawrence, Vanessa Hudgens, Kate Upton i  Scarlett Johansson. Jak myślicie? Czy w tym towarzystwie podrywaczka Taylor rzeczywiście ma szansę zawrócić w głowie księciu?

Zobacz: Taylor Swift - I Knew You Were Trouble:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również