szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy, które wydają najwięcej na pomoc charytatywną

TAYLOR SWIFT, MILEY CYRUS, JUSTIN BIEBER: wydają najwięcej na pomoc innym!

Mają miliony dolarów na koncie i nie żałują pieniędzy na pomoc potrzebującym! Organizacja DoSomething.org ogłosiła listę gwiazd, które w 2012 wydały najwięcej na działalność charytatywną. Na jej czele m.in. Taylor Swift, Miley Cyrus, Justin Bieber i Lady Gaga.

Tagi: channing tatum, DoSomething.org, gwiazdy pomoc, harry styles, justin bieber, lady gaga, one direction, pink, pomoc charytatywna, selena gomez, taylor swift, taylor swift i harry styles, taylor swift red, taylor swift teksty

TAYLOR SWIFT, MILEY CYRUS, JUSTIN BIEBER: wydają najwięcej na pomoc innym!

Taylor Swift na szczycie listy gwiazd, które w 2012 wydały najwięcej na niesienie pomocy

fot: BULLS

Rok 2012 był wyjątkowo udany dla Taylor Swift. Jej płyta Red pomogła wyprowadzić ją na prawdziwe muzyczne szczyty. Tay triumfowała m.in. na rozdaniu nagród MTV EMA 2012. W życiu miłosnym także pojawiły się dobre zmiany pod postacią związku z Harrym Stylesem z One Direction. Ale gwiazda nie zapomniała przy tym, by ze swojego sukcesu zrobić także pożytek dla potrzebujących.

Organizacja DoSomething.org ogłosiła swoją coroczną listę gwiazd, które najsilniej zaangażowały się w działalność charytatywną. W 2012 na jej szczycie znalazła się właśnie Taylor Swift.  Piosenkarka zaszczytne pierwsze miejsce zawdzięcza m.in. dotacji na rzecz muzeum Country Hall of Fame. Wykazała się naprawdę wielkim sercem do swoich muzycznych korzeni, bo wystawiła czek z pomocą o wartości 4 milionów dolarów! Rok wcześniej Swift zajmowała "dopiero" 20 miejsce.

Na drugim miejscu podium znalazła się Miley Cyrus. Miles została doceniona głównie za niesienie pomocy zwierzętom. Wyróżniono przede wszystkim jej duże zaangażowanie w promowaniu akcji zachęcającej do adopcji zwierząt ze schronisk.

W pierwszej dziesiątce gwiazd zaangażowanych w pomoc innym znaleźli się jeszcze m.in.: Channing Tatum, Lady Gaga, Justin Bieber, Pink i Selena Gomez. Gratulujemy!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również