szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TAYLOR SWIFT na listopadowych okładkach

TAYLOR SWIFT na listopadowych okładkach. Na której wypada lepiej?

Taylor Swift pojawiła się na dwóch listopadowych okładkach. W każdej z sesji zobaczymy wokalistkę w jesiennej stylizacji. Zobaczcie najnowsze okładki gwiazdy i zdecydujcie na której wypada lepiej!

Tagi: taylor swift, taylor swift glamour, TAYLOR SWIFT instyle, TAYLOR SWIFT okładki

TAYLOR SWIFT na listopadowych okładkach. Na której wypada lepiej?

TAYLOR SWIFT na listopadowych okładkach

fot: mat. prasowe

Taylor Swift na okładach pojawia się zazwyczaj w związku z promocją swojej płyty, singla czy po otrzymaniu ważnej statuetki. Dawno nie widziana gwiazda w listopadzie pojawiła się aż na dwóch okładkach magazynów lifestylowych.

Zobacz też --> Taylor Swift & Emma Stone, Salma Hayek & Penelope Cruz, Brad Pitt & George Clooney, czyli gwiazdy, które się przyjaźnią

W sesji dla Glamour zobaczymy wokalistkę w czarno-białym swetrze i kaszkiecie. W wywiadzie Taylor opowiada o swoim życiu, mężczyznach i popełnionych błędach. Z kolei na okładce Instyle piosenkarka pojawia się w subtelnej stylizacji z zielonym swetrem i dużym naszyjnikiem w roli głównej.

Zobacz też --> TAYLOR SWIFT na randce z fanem! Artystka spełniła marzenie nastolatka!

W sesji dla Instyle zdecydowanie bardziej widoczna jest ingerencja grafików w urodę Taylor Swift. Zobaczcie najnowsze okładki gwiazdy i zdecydujcie na której wypada lepiej!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 14.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również