szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift w marcowym amerykańskim ELLE

TAYLOR SWIFT na okładce amerykańskiego ELLE. Już 11 lutego 2013 gwiazda otworzy ceremonię GRAMMY 2013!

Taylor Swift w olśniewającej sesji zdjęciowej dla amerykańskiej edycji ELLE. Autorka hitu We Are Never Ever Getting Back Together zdobi okładkę wydania marzec 2013. Gwiazda potwierdziła też swój występ na rozdaniu nagród Grammy 2013!

Tagi: elle USA, Grammy 2013, swift taylor, taylor swift, taylor swift crazier, taylor swift elle, taylor swift harry styles, taylor swift okładka, taylor swift piosenki, taylor swift teledysk, taylor swift wideo, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT na okładce amerykańskiego ELLE

Taylor Swift na okładce wydania marzec 2013 amerykańskiego ELLE

fot: Materiały Prasowe

Taylor Swift nie schodzi z czołówek. Dosłownie. W grudniu 2012 znalazła się na okładce kanadyjskiej edycji ELLE, w marcu 2013 przyszedł czas na amerykańskie wydanie i kolejną rewelacyjną okładkę! Tym razem gwiazda wystąpiła w stylizacjach przypominających modę lat 60-tych. Tytuł Łamie serca, wspina się po listach przebojów i radzi z odrzuceniem dobrze oddaje aktualne wydarzenia w życiu Swift.

Od czasu rozstania z Harrym Stylesem z zespołu One Direction, Taylor Swift robi wszystko, by nie narzekać na nadmiar wolnego czasu. Piosenkarka wpadła w prawdziwy wir pracy. Potwierdziła właśnie, że otworzy piosenką We Are Never Ever Getting Back Together 55. ceremonię wręczenia nagród Grammy! Co ciekawe, ten utwór jest nominowany do nagrody piosenki roku!

A jak gwiazda spędzi walentynki? Wygląda na to, że plotki o możliwym zejściu się Swift i Stylesa są wyssane z palca. Piosenkarka zapowiada, że zamierza je spędzić z przyjaciółmi lub na... próbach, ćwicząc przed koncertami.

Najbliższa szansa na zobaczenie Tay na żywo podczas transmisji z rozdania nagród Grammy z 10 na 11 lutego 2013 czasu polskiego. Trzymamy kciuki!

Zobacz: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 10.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również