szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift na randce z 18-latkiem? To nie scenariusz filmu, ale spełnienie marzeń chorego nastolatka

TAYLOR SWIFT na randce z fanem! Artystka spełniła marzenie nastolatka!

Taylor Swift spełnia marzenia chorego chłopca! Pamiętacie Kevina, 18-latka chorego na białaczkę, który marzył, by pójść z Taylor na swój bal maturalny? Cóż, wtedy się nie udało, ale piosenkarka o nim nie zapomniała. Poszli razem na rozdanie Country Music Awards!

Tagi: randka z taylor Swift, taylor swift, Taylor Swift randka z nastolatkiem, Taylor Swift spełnia marzenia nastolatka, Taylor Swift spotyka się z nastolatkiem

TAYLOR SWIFT na randce z fanem! Artystka spełniła marzenie nastolatka!

Taylor Swift poszła na randkę z chorym na białaczkę fanem

fot: BULLS

Taylor Swift spełniła marzenia nastolatka i wybrała się z nim na randkę! W lutym zeszłego roku siostra chłopaka założyła stronę na Facebooku, na której zapraszała autorkę I Knew You Were Trouble na bal Kevina. Niestety, napięty grafik piosenkarki nie pozwolił jej skorzystać z zaproszenia, ale za to w zamian zaproponowała Kevinowi, by poszedł z nią na tegoroczną ceremonię rozdania nagród ACM. Choć fan Taylor początkowo się zgodził, mało brakowało, a i ta randka nie doszłaby do skutku. Okazało się, że chory na białaczkę chłopak, który był właśnie w trakcie kolejnej serii chemioterapii, dostał gorączki. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Takich osób jak Taylor nie spotyka się często. Ma klasę, jest słodka i miła. Przechodząc przez to wszystko… To ma dla mnie znaczenie symboliczne. Od zaproszenia jej zaczął się ten straszny rozdział w moim życiu, a teraz, gdy się w końcu spotkaliśmy, mam go już za sobą. Mogę go w końcu zamknąć! – powiedział wzruszony Kevin. Taylor Swift zaprosiła na galę nie tylko chłopaka, ale także całą jego rodzinę. Wygląda na to, że choć artystka nie ma szczęścia w miłości, jej serce jest po właściwej stronie.

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również