szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift jest najlepszą przyjaciółką Seleny Gomez

Taylor Swift pociesza Selenę Gomez. Mogą na siebie liczyć w ciężkich chwilach

Selena Gomez od czasu rozstania z Justinem Bieberem żyje w nieustannym stresie. Kontaktu z nią szuka sam Justin Bieber oraz... tysiące dziennikarzy. W tym trudnym czasie jedynym wsparciem jest dla niej Taylor Swift.

Tagi: przyjaźnie gwiazd, rozstania gwiazd, selena gomez, Selena Gomez Justin Bieber, taylor swift, taylor swift selena gomez, związki w Hollywood

Taylor Swift pociesza Selenę Gomez. Mogą na siebie liczyć w ciężkich chwilach

Taylor Swift jak nikt inny rozumie rozterki Seleny Gomez

fot: BULLS

Po rozstaniu z Justinem Bieberem Selena trafiła w samo centrum medialnego cyklonu. Paparazzi bezpardonowo wpychają się w jej prywatne życie, a dziennikarze z kolorowych magazynów bez przerwy wydzwaniają do jej znajomych w poszukiwaniu przecieków dotyczących jej rozstania z Jusem. Jest jednak ktoś na kogo Selena Gomez zawsze może liczyć: jej najlepsza kumpela Taylor Swift!

Dzień po tym, gdy Selena ze łzami w oczach opuściła restaurację, gdzie spotkała się ze swoim eks, na odsiecz ruszyła jej prywatna, jednoosobowa grupa wsparcia w osobie Taylor Swift. Piosenkarki ruszyły razem w miasto. Odwiedziły m.in. knajpkę Osteria La Buca w Los Angeles. Gdy wychodziły po zjedzeniu pysznej kolacji, po łzach Seleny nie było śladu. Dziewczyny świetnie się razem bawiły. Śmiały się i żartowały.

Gomez pod wpływem Tay, postanowiła spróbować jej sposobów na radzenie sobie ze złamanym sercem i na jej nowej płycie mają się znaleźć kawałki, w których rozlicza się z przeszłością. Swift obiecała przyjaciółce, że napisze dla niej kilka tekstów. Mając w pamięci zjadliwe piosenki, którymi Taylor odpłaciła swoim byłym, na miejscu Justina zaczęlibyśmy się obawiać wiosny!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również