szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Związek Taylor Swift i Harry'ego Stylesa coraz poważniejszy?

TAYLOR SWIFT poznała mamę HARRY'EGO STYLESA. A może przyszłą teściową? ;)

Harry Styles z One Direction przedstawił Taylor Swift mamie! Nikt już nie ma wątpliwości, że para traktuje swój związek bardzo serio. Swift już zaczyna planować ich wspólną przyszłość!

Tagi: 1D, harry styles, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift teksty, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT poznała mamę HARRY'EGO STYLESA. A może przyszłą teściową? ;)

Wygląda na to, że Taylor Swift i Harry Styles myślą bardzo poważnie o swoim związku!

fot: BULLS

Najgorętsza para ostatnich miesięcy nie traci czasu! Podczas romantycznej wycieczki do Wielkiej Brytanii, Harry Styles i Taylor Swift zahaczyli o rodzinną miejscowość Stylesa, Holmes Chapel, by spotkać się z jego rodziną.
 To poważny krok, bo Harry od kilku lat nie przyprowadził do domu żadnej dziewczyny, z którą się spotykał.

Jednym z powodów mogło oczywiście być to, że wybierał dziewczyny prawie dwukrotnie starsze od siebie, ale tak czy inaczej – to ważny gest z jego strony. Styles bardzo się liczy ze zdaniem mamy i beż żenady przyznaje, że jest maminsynkiem, więc jej opinia na temat Swift jest kluczowa. Jeden ze świadków zdradza: Taylor i Harry wpadli po same uszy. Tay uważa, że on jest bardzo przystojny, ale mają też o czym rozmawiać. Swift już teraz planuje wspólną przyszłość. Tym razem jest zupełnie inaczej niż z Johnem Mayerem.

Niestety, wspólne wakacje właśnie dobiegły końca i Tay wyjechała do Niemiec promować nową płytę. Na pożegnanie (i w prezencie urodzinowym) Harry podarował ukochanej 23 zrobione na specjalnie zamówienie babeczki. Miejmy nadzieję, że osłodzą jej one rozłąkę!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również