szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift chce wrócić do Harry'ego?

TAYLOR SWIFT się nie poddaje! Ruszyła do Londynu, by odzyskać HARRY'EGO STYLESA

Taylor Swift tęskni za Harrym Stylesem z One Direction! Niestety, serce nie sługa; choć rozum podpowiada Taylor, żeby dała sobie spokój, i tak postanowiła spróbować przekonać Harry'ego, by do niej wrócił. Czy ma jeszcze u niego szansę?

Tagi: 1D, harry styles, harry styles taylor swift rozstanie, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift rozstanie, taylor swift teksty, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT się nie poddaje! Ruszyła do Londynu, by odzyskać HARRY'EGO STYLESA

Czy Taylor Swift i Harry Styles jeszcze do siebie wrócą? Wszystko zależy od Harry'ego!

fot: BULLS

Czy Taylor Swift i Harry Styles się zejdą? Wygląda na to, że piosenkarka nie może wybaczyć sobie rozstania i robi wszystko, by dać temu związkowi jeszcze jedną szansę!

Najpierw wysyłała Harry'emu SMS-y, potem dzwoniła i odkładała słuchawkę. Wypytywała też o niego znajomych, próbując wybadać czy Styles się z kimś spotyka... Teraz zdecydowała się pójść na całość: wynajęła prywatny odrzutowiec i postanowiła zaskoczyć go w Londynie i sprawdzić, czy wciąż jest szansa, że będą razem. Taylor nie ma w tej chwili żadnych zobowiązań promocyjnych w Wielkiej Brytanii, a Harry własnie wrócił z koncertów w Japonii i ma 4 dni wolnego. W dodatku, ze wszystkich hoteli w mieście, wybrała właśnie ten, który mieści się najbliżej domu Stylesa – donosi źródło.

Rzeczywiście, wszystko wskazuje na to, że piosenkarka pragnie się spotkać z byłym chłopakiem. Pytanie tylko, czy on chce tego samego? Jak na razie nic nie wskazuje na to, by marzył o ponownym związaniu się z Tay. Jego ostatnie wpisy na Twitterze sugerują, że wziął na celownik Emmę Watson...

Naszym zdaniem Taylor powinna trochę wziąć na wstrzymanie, bo zachowuje się jak desperatka. Z drugiej strony, ma do stracenia coś więcej niż faceta. Po zerwaniu popularność 1D jeszcze bardziej wzrosła, ale kariera i reputacja Swift ucierpiały. Jak myślicie, czy jest jeszcze dla nich jakaś nadzieja?

Autor: jswiderska

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również