szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift jedną z najbogatszych gwiazd

TAYLOR SWIFT trzecia na liście najlepiej zarabiających gwiazd!

Taylor Swift może sobie kupować tyle domów w sąsiedztwie swoich aktualnych chłopaków, ile chce. W zeszłym roku piosenkarka zarobiła więcej niż Anne Hathaway i Brad Pitt. Razem wzięci!

Tagi: swift taylor, taylor swift, taylor swift majątek, taylor swift piosenki

TAYLOR SWIFT trzecia na liście najlepiej zarabiających gwiazd!

Taylor Swift potrafiła przekuć swój sukces na dolary!

fot: BULLS

Taylor Swift znalazła się na wysokim, trzecim miejscu w rankingu stworzonym przez magazyn Parade; What People Earn. Swift wyprzedziła tylko niekwestionowana królowa talk-showów, Oprah Winfrey, i  – o dziwo – Britney Spears, która zarobiła kupę kasy na sędziowaniu w X Factorze.

Ile pieniędzy wpłynęło na konto Swift w 2012 roku? 57 milionów dolarów! Dla porównania, Brad Pitt,  zarobił "zaledwie" 35,5 miliona, a zdobywczyni Oscara 2013, Anne Hatahway, 10 milionów. Zaraz za Taylor znalazł się Justin Bieber, który zainkasował 55 milionów dolarów.

Wygląda na to, że choć Taylor nie ma szczęścia w miłości, potrafi skutecznie powiększać stan swego konta. Świadczy o tym choćby fakt, że dom, który kupiła w sąsiedztwie Kennedych, pomimo marnej koniunktury na rynku, i tak odsprzedała z zyskiem! Artystkę już niedługo zobaczymy w spocie Coca-Coli Light, co z pewnością pomoże jej jeszcze poprawić swój zeszłoroczny wynik.

Gratulujemy i... zazdrościmy!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również