szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift chce zapomnieć o Harrym Stylesie

TAYLOR SWIFT unika HARRY'EGO STYLESA z One Direction. Nie będzie powrotu?

Według ostatnich doniesień, Taylor Swift nie ustawała w próbach odzyskania Harry'ego Stylesa, ale z tym już koniec! W Cannes, gdzie pojawili się w tym samym czasie, robiła wszystko, by nie spotkać swojego eksa z One Direction!

Tagi: 1D, harry styles, harry styles taylor swift rozstanie, one direction, taylor swift, taylor swift fanpop, taylor swift rozstanie, taylor swift teksty, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

TAYLOR SWIFT unika HARRY'EGO STYLESA z One Direction. Nie będzie powrotu?

Taylor Swift przestanie się oglądać wstecz i odpuści sobie Harry'ego Stylesa?

fot: BULLS

Taylor Swift i Harry'ego Stylesa chyba jednak nie będą razem. Czasem po prostu trzeba powiedzieć "dość" i wszystko wskazuje na to, że dla Tay nadszedł ten moment. Przyjaciele gwiazdy martwili się o nią, bo po zerwaniu z muzykiem 1D, prześladowała go SMS-ami i głuchymi telefonami. Pod wpływem emocji poleciała także do Londynu, chociaż nie miała tam żadnych zobowiązań zawodowych, i wszystko wskazywało na to, że chce spotkać się ze Stylesem.

Mówiło się także, że kolejną odsłonę tego dramatu będziemy mieli okazję oglądać podczas wręczenia nagród NRJ w Cannes, jednak stało się inaczej. Chociaż One Direction - zespół jej byłego chłopaka – podobnie jak ona – miał tam zakontraktowany występ, ani razu się nie spotkali. Wszystko było idealnie zgrane w czasie – donosi informator. Nie natknęli się na siebie ani na czerwonym dywanie, ani później. Taylor odwołała wszystkie wywiady za kulisami i nie używała swojej garderoby. Przebrała się w pokoju hotelowym, byle tylko nie widzieć Harry'ego. Wszystko było zaplanowane tak, by bezkolizyjnie się minęli i aby nie wywoływać niepotrzebnego medialnego szumu – dodaje.

Cóż, czas najwyższy! Naszym skromnym zdaniem Taylor powinna trochę odpocząć od publicznych związków. Nie wychodzą na zdrowie ani jej sercu, ani karierze...

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również