szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TELEKAMERY regulamin głosowania

TELEKAMERY. Jak głosować w plebiscycie Telekamery? [REGULAMIN]

Głosowanie w plebiscycie TELEKAMERY. Widzowie mogą głosować na nominowanych do nagrody Telekamery do 28. lutego 2013. Sprawdź, jak wygląda regulamin głosowania w plebiscycie Telekamery i jak należy zgodnie z nim głosować.

Tagi: regulamin telekamery 2013, Telekamery, telekamery 2012, telekamery 2013, telekamery głosowanie, telekamery jak głosować, telekamery nominacja, telekamery teletydzień, telekamety 2013 regulamin głosowania

TeleKamery 2013: Gdzie i kiedy odbędzie się gala wręczenia nagród?

16. edycja TeleKamer!

fot: www.telekamery.pl

Tygodnik telewizyjny TeleTydzień ogłosił w ostatni dzień 2012 roku nominacje do TeleKamer. W tym roku widzowie mogą głosować na nominowanych wybranych w 17 kategoriach. Plebiscyt potrwa do 28. lutego 2013 roku. Wyniki głosowania widzów poznamy jedynie na łamach tygodnika TeleTydzień w marcu 2013 (brak transmisji telewizyjnej).

Jak głosować w plebiscycie TeleKamery 2013?

Rusza szesnasta edycja plebiscytu Telekamery 2013. Widzowie będą mogli głosować na swoje ulubione programy i gwiazdy w 17 kategoriach. Głosowanie w plebiscycie TeleKamery 2013 trwa od 31.12.2012 do 28.02.2013. Uczestnik oddaje głos, wysyłając SMS na jedną nominację w jednej kategorii, poprzedzoną identyfikatorem plebiscytu: TK.

Przykład wiadomości SMS: TK.KX (gdzie K oznacza Kategorię, a X to numer nominacji w danej kategorii). Koszt wysłania jednej wiadomości SMS to 2,46 zł z VAT.

Jak głosi regulamin plebiscytu Telekamery 2013 uczestnik może oddać w jednej kategorii tylko jeden głos. Maksymalnie z jednego numeru komórkowego można oddać 17 głosów, po jednym w każdej kategorii. W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest tylko pierwszy oddany w każdej kategorii. Reszta nie będzie uwzględniona w losowaniu nagród.

Kiedy odbędzie się losowanie nagród  w plebiscycie Telekamery 2013?

Osoby, które oddadzą głos przynajmniej na jedną nominację w plebiscycie Telekamery 2013, wezmą udział w losowaniu nagród. Komisja wylosuje tyle numerów, ile nagród zostało przewidzianych w konkursie (listę nagród można sprawdzić na łamach TeleTygodnia oraz na stronie internetowej www.telekamery.pl).

Nazwiska nagrodzonych osób ukarzą się w jednym z numerów TeleTygodnia w marcu 2013 roku. Wcześniej wylosowane osoby zostaną powiadomione o nagrodzie przez organizatora drogą telefoniczną, za pośrednictwem numeru, z którego wysyłały SMS. Organizator ma obowiązek powiadomić zwycięzcę w terminie 10 dni od dnia wylosowania nagrody, dzwoniąc do osób wylosowanych w dniach roboczych, w godzinach 9.00-17.00.

Autor: JW

Zdjęcia: www.telekamery.pl

Publikacja: 19.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TELEKAMERY Jakie nagrody otrzymają widzowie biorący udział w głosowaniu?
TELEKAMERY Jakie nagrody otrzymają widzowie biorący ...

Wszyscy widzowie, którzy wzięli udział w głosowaniu Telekamery będą mieli szansę wygrania wielu atrakcyjnych nagród! Organizatorzy konkursu przeznaczyli dla fanów tygodnika "Tele Tydzień", którzy zagłosują na swoich ulubionych aktorów i prezenterów nagrody ...

Telekamery. Nominacje do plebiscytu Tele Tygodnia
Telekamery. Nominacje do plebiscytu Tele Tygodnia

Trwa głosowanie na nominowanych do Telekamer. Kto zostanie laureatem 16 plebiscytu Tele Tygodnia? Zobacz, jakie gwiazdy i programy walczą o statuetkę. Przedstawiamy nominacje do Telekamer. Wyniki konkursu poznamy już 11 marca 2013 ...