szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ten chłopiec jest teraz jurorem Top Model! Zgadnijcie kto to!

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Niektóre gwiazdy zupełnie nie przypominają siebie z młodych lat, a inne mają cechy charakterystyczne, których nie są w stanie się pozbyć. Ten mały chłopiec jest aktualnie jurorem w popularnym show Top Model. Sprawdźcie kto to! A może już wiecie?

Tagi: gwiazdy w dzieciństwie, marcin tyszka, top model, top model jurorzy

Ten chłopiec jest teraz jurorem Top Model! Zgadnijcie kto to!

fot: mat. prasowe

Gwiazdy i celebrytki często same publikują swoje zdjęcia z dzieciństwa. Nie zawsze na pierwszy rzut oka możemy je rozpoznać, ale niektóre cechy charakterystyczne są niezmienne i stają się naszym znakiem rozpoznawczym.

Ten chłopiec z łobuzerskim uśmiechem jest światowej sławy fotografem, który ma na swoim koncie okładki dla takich pisma modowych jak Vogue czy Harper's Bazaar. Od kilku lat jest on również jednym z jurorów w programie Top Model. Zdjęcie zostało zrobione ponad 30 lat temu, ale charakterystyczna mina, którą możemy zobaczyć na drugim zdjęciu pozostaje ta sama.

Zobacz  też Marcin Tyszka w Top Model 4! Juror potwierdził swój udział w show >>>>

Wy również poznałyście Marcina Tyszkę? Macie zamiar oglądać kolejną edycję Top Model?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 08.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!