szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Rozz i Tomasz Kammel nowymi prowadzącymi The Voice of Poland

TOMASZ KAMMEL i KATE ROZZ poprowadzą THE VOICE OF POLAND 2

Kate Rozz i Tomasz Kammel poprowadzą The Voice of Poland 2! Dotychczasowi prowadzący znikają z anteny Dwójki. Hubert Urbański żegna się z TVP2, a Agnieszka Szulim przechodzi do TVN, gdzie poprowadzi nowy program Showtime.

Tagi: agnieszka szulim, hubert Urbański, kate rozz, kiedy the voice of poland, kim jest kate rozz, nowi prowadzący voice of poland, telewizja polska online, the voice of poland, Tomasz Kammel, tvp2 program tv, voice of poland 2, żona adamczyka

TOMASZ KAMMEL i KATE ROZZ poprowadzą THE VOICE OF POLAND

Kate Rozz i Tomasz Kammel nowymi prowadzącymi The Voice of Poland.

fot: WBF

The Voice of Poland ma nowych prowadzących! Drugą edycję show Dwójki poprowadzi duet Tomasz Kammel i Kate Rozz. Kammela nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, jednak wiele z was zapyta kim jest Kate Rozz?

Rozz, a tak naprawdę Katarzyna Gwizdała na co dzień jest żoną Piotra Adamczyka. Pochodzi z Białegostoku, skąd wyjechała do Paryża zaraz po rzuceniu studiów. W stolicy Francji poznała swojego pierwszego męża Jeana-Manuela Rozana. Para wzięła ślub w Polsce w 2002 roku. Podczas pobytu w Paryżu Kate szlifowała francuski, zdobywała puchary w jeździectwie, śpiewała i marzyła o karierze aktorskiej. Francuzi mieli poważny kłopot z wymową jej nazwiska, dlatego wymyśliła pseudonim Kate Rozz. Małżeństwo z Francuzem nie przetrwało. Ze związku Kasia posiada córkę, a w 2011 roku adoptowała chłopca. Rozz wyszła za Piotra Adamczyka na początku 2012 roku podczas utrzymywanej w ścisłej tajemnicy ceremonii.

Teraz wygląda na to, że kariera Rozz nabierze rozpędu. Poprowadzenie The Voice of Poland może być dla niej wielką szansą.

Skład prowadzących drugą edycję programu już znamy. Pozostaje pytanie, kto ostatecznie zasiądzie w fotelach jurorów. W tym temacie spekulacje nie ustają.

Zobacz: Kuba Badach w The Voice? Zmienia się całe jury!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 15.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również