szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TOP 10: Najlepiej ubrane polskie gwiazdy 2013

TOP 10: Najlepiej ubrane polskie gwiazdy w 2013 roku

Najlepiej ubrane gwiazdy 2013. Doda, Kasia Sokołowska czy Margaret? Zobaczcie najciekawsze stylizacje gwiazd 2013 roku. Kto wyglądał najlepiej?

Tagi: najlepiej ubrane gwiazdy 2013, ranking gwiazd, ranking polskich gwiazd, stylizacje gwiazd, top 10 polskie gwiazdy

Top 10 najlepiej ubrane gwiazdy 2013

Top 10 najlepiej ubrane gwiazdy 2013

fot: EB

Najlepsze stylizacje polskich gwiazd w 2013 roku. Zebraliśmy 10 najciekawiej ubranych gwiazd, które zwróciły naszą uwagę na czerwonym dywanie.

W rankingu mamy zarówno ikony (Anja Rubik, Joanna Horodyńska), które od kilku lat niezmiennie pozostają w czołówce, jak i przedstawicielki młodej gwardii na czele z tegoroczną debiutantką Margaret. W naszym top 10 znaleźli się także mężczyźni - Robert Kupisz za niepowtarzalną kreatywność, Michał Piróg za odwagę czy Oliver Janiak za nienaganne wyczucie stylu.

Kto jeszcze zabłysnął w 2013 roku? Oto nasz Top 10 ranking najlepiej ubranych gwiazd 2013.

Doda

W porównaniu z rokiem ubiegłym styl Dody zdecydowanie się poprawił. Piosenkarka wreszcie zrozumiała, że elegancja i kobiecość pasuje do niej najbardziej. Zmiany na plus!

Doda - stylizacje gwiazd 2013

Margaret

W tym roku zadebiutowała w roli piosenkarki. Z modą jest jednak związana już od kilku lat. Prowadzi bloga, śpiewa, ostatnio dużo podróżuje. Jej sukienka na Glam Awards 2013 była ponoć jedną z najczęściej omawianych stylizacji gwiazd w tym roku.

Margaret na gali Glam Awards 2013

Anja Rubik

Nie mogło zabraknąć i Anji Rubik. Zachwycamy się nie tylko jej wielką karierą na Zachodzie czy zjawiskową urodą, ale także nienagannym poczuciem stylu. Potrafi być elegancka i seksowna, rockowa i grunge'owa. Eksperymenty w modzie lubimy najbardziej!

Anja Rubik  - stylizacje 2013

Joanna Horodyńska

Styl Joanny Horodyńskiej nie przestaje nas zaskakiwać. Jak widać, stylistka ma pełną szafę modnych niespodzianek.

Joanna Horodyńska 2013

Maja Sablewska

Od managerki gwiazd do... stylistki. Wielkie zmiany zawodowe na plus. Jak przyznała celebrytka, nareszcie odnalazłam siebie i robię to, co kocham. A my z kolei kochamy ten niepretensjonalny londyński luz Mai. Brawo!

Maja Sablewska 2013

Jessica Mercedes

Ranking o modzie nie mógł się obejść bez Jessiki Mercedes. To był niezwykle udany rok dla blogerki. Jessica zaprojektowała szpilki dla Sarenzy oraz wzięła udział w kilkunastu sesjach do czołowych polskich magazynów o modzie. Stylizacje szafiarki są coraz bardziej dojrzałe. Tak trzymać!

Jessica Mercedes stylizacje 2013

Michał Piróg

Jako pierwszy mężczyzna w naszym rankingu pojawił się też Michał Piróg. Cenimy styl tancerza, a jeszcze bardziej jego odwagę i kreatywność. To właśnie on wniósł na polskie salony elementy awangardy.

Michał Piróg - stylizacje 2013

Kasia Sokołowska

Zawsze elegancka, z poczuciem stylu i estetyki. Kasię Sokołowską możemy z pewnością zaliczyć do ikon polskiej mody. Już od kilkunastu lat scenarzystka pokazów udowadnia jak dobrze możemy wyglądać na co dzień w ubraniach od polskich projektantów.

Kasia Sokołowska - stylizacje 2013

Oliver Janiak

Tego Pana nie musimy nikomu przedstawiać. Oliver Janiak już od prawie 10 lat zajmuje wysokie pozycje w najróżniejszych rankingach gwiazd. Jeden z najlepiej ubranych panów w Polsce.

Oliver Janiak gwiazdy 2013

Robert Kupisz

Niepowtarzalny styl, odwaga oraz niesamowita kreatywność. W tym roku dzięki Robertowi do mody wróciły m.in. dresy (lato 2014).

Robert Kupisz - stylizacje gwiazd 2013

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 01.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...