szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TOP MODEL 3 22 maja 2013: HONEY będzie komentować najnowszy odcinek!

TOP MODEL 3: Honorata Honey Skarbek skomentuje odcinek 22 maja 2013!

Pierwszy półfinałowy odcinek Top Model 3 już 22 maja 2013! O tytuł najpiękniejszej modelki w Polsce walczy sześć dziewczyn: Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Renata Subbotko. Kolejny odcinek Top Model 3 będzie komentować Honorata "Honey" Skarbek! Zobacz, co wydarzy się w kolejnym odcinku programu!

Tagi: Honorata Skarbek, honorata skarbek top model, joanna krupa top model 3, top model, top model 22 maja 2013, top model 22.05.2013, top model 3 22 maja 2013, top model odcinek 22 maja 2013

TOP MODEL 3: Honorata Honey Skarbek skomentuje odcinek 22 maja 2013!

Honorata Skarbek będzie komentować nowy odcinek Top Model 3!

fot: Top Model. Zostań modelką TVN (oficjalny fanpage)

Przed nami półfinał Top Model 3. Emisja pierwszego, półfinałowego odcinka już 22 maja 2013 o godzinie 21.30 na antenie stacji TVN. W najbliższym odcinku o finał będzie walczyć sześć dziewczyn: Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Renata Subbotko. W najnowszym odcinku poczynania dziewczyn i ich autoprezentację będzie komentować blogerka modowa, piosenkarka i reżyserka, ;) Honorata "Honey" Skarbek.

Zobacz także: TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu? >>

W pierwszym półfinałowym odcinku Top Model 3 dziewczyny rozpoczną swoją przygodę w Indiach. Pierwszym zadaniem, które czeka na nie w półfinale, będzie sztuka wiązania sari. Ponadto dziewczyny będą też rywalizowały o pracę podczas indyjskiego Fashion Weeku u najlepszych projektantów. Czy nieznajomość miasta i języka będzie dla nich barierą, czy jedynie utrudnieniem w komunikacji? Ostatnim zadaniem półfinalistek, podczas 12. odcinka będzie udział w sesji dla indyjskiego Vogue. Która z dziewczyn wypadnie najlepiej na zdjęciu i przejdzie do finału Top Model 3?

Zobacz też: ANNA KORYTO nie ma blizny! Uczestniczka TOP MODEL zmienia wizerunek >>

Specjalnie dla fanek programu, odcinek będzie komentowała Honorata Skarbek. Honey będzie oceniać poczynania i autokreację uczestniczek. Chcesz wiedzieć komu kibicuje piosenkarka? Zobacz najnowszy odcinek Top Model 3, już w najbliższą środę 22 maja 2013!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Top Model. Zostań modelką TVN (oficjalny fanpage)

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!