szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top Model 3: Mówimy, co działo się w 1 odcinku popularnego programu!

TOP MODEL 3 odc. 1: Co działo się w pierwszym odcinku Top Model Zostań Modelką?

Pierwszy odcinek Top Model 3 już za nami! Pierwszy etap castingów został już zamknięty. Chcesz wiedzieć, kto dostał od jury "bilet" do dalszego etapu? Czy była wśród nich nowa top modelka? Specjalnie dla was zrelacjonowaliśmy, co działo się w 1 odcinku trzeciej serii Top Model!

Tagi: joanna krupa top model, top model 3, top model 3 casting, top model 3 tvn, Top Model Zostań Modelką

TOP MODEL 3 odc. 1: Co działo się w pierwszym odcinku Top Model Zostań Modelką?

Top Model 3 - pierwszy odcinek 6 marca 2013 roku!

fot: TVN

W pierwszym odcinku Top Model 3, emitowanym na antenie stacji TVN 6 marca 2013 roku zobaczyć mogliśmy castingi w Rzeszowie i Białymstoku. Pośród tamtejszych dziewczyn jurorzy Top Model, w składzie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska szukali tej jednej, jedynej, polskiej top modelki! Zobacz, co działo się w pierwszym odcinku Top Model 3!

Kto przeszedł do kolejnego etapu castingu do Top Model 3?

Ania Piechowiak (22 l.) to pierwsza uczestniczka programu Top Model 3 i kandydatka do tytułu top modelki. Studentka resocjalizacji z Poznania została jednak określona przez jury mianem modelki size plus. Mimo swojej budowy ciała Ania szczególnie spodobała się Marcinowi Tyszce, który pochwalił ją za ciepłą energię. W trakcie przesłuchania dziewczyna została poproszona o... podskakiwanie na trampolinie niczym nimfa :) Ania sprostała temu zadaniu jury i dostała cztery pozytywne głosy.

Aleksandra Antas (18 lat) przyjechała z Jasła. Zgłosiła się do programu, mimo że jej pasją jest aktorstwo. Przewodnicząca jury - Joanna Krupa chciała ją zobaczyć w kostiumie kąpielowym, jednak Ola została skrytykowana za ciało i chód. Tyszka, Joanna i Kasia docenili jednak niezwykłą twarz licealistki. Ola dostała trzy głosy na tak i dzięki temu przeszła do kolejnego etapu.

Maria Pytel (27 l.) od 9 lat zawodowa uprawia triatlon, dzięki czemu jej ciało jest umięśnione i bardzo zgrabne. Oczywiście jury doceniło jej przepiękną rzeźbę, jednak jej występ w bikini i w sukience nie przypadł Katarzynie i Tyszce do gustu. Mimo to Joanna dała jej zielone światło.

Anna Koryto (18 l.) jest zdecydowanie dziewczyną po przejściach. Ania została uderzona szklanym kuflem w twarz przez inną dziewczynę, przez co na policzku ma głęboką bliznę. Dodatkowo mama zostawiła ją, gdy miała 13 lat. Ania została w Polsce z babcią, po tym jak jej rodzice rozwiedli się i wyjechali za granicę. Po tej trudnej rozmowie z jury Ania zaprezentowała się w stroju kąpielowym. Marcin Tyszka wymyślił jej oczywiście dość trudne zadanie, żeby zaprezentowała, jak podczas sprzątania w domu tańczy z mopem :) Za wykonanie tego zadania Joanna obdarowała ją biletem do dalszych eliminacji.

Kolejna uczestniczka Top Model 3, Klaudia Strzyżewska (21 l.) do gustu przypadła szczególnie Joannie, która nie mogła się nadziwić jej młodemu wyglądowi. Jury było pod wrażeniem jej sylwetki i właśnie dlatego dostała od Joanny tabliczkę z napisem "I ♥ you", a wraz z nią bilet do dalszych eliminacji.

Joanna Kościak (21 l.) jako mała dziewczynka miała bardzo poważne problemy ze wzrokiem. Jednak po wielu latach leczenia z "brzydkiego kaczątka" przerodziła się w "pięknego łabędzia". Przed Joanną stanęło nie lada zadanie. Jurorzy kazali jej zrobić coś śmiesznego, jednak "garbata" gwiazda w jej wykonaniu nie poruszyła serc jury. O wszystkim przesądził jednak jej występ w kostiumie kąpielowym.

Ksenia Chlebicka (19 l.) z Zielonki studiuje dziennikarstwo i zawsze marzyła o tym, żeby zostać modelką. Figura dziewiętnastolatki nie zachwyciła jednak jury. Kostium kąpielowy został zastąpiony długą granatową suknią z rozcięciem na prawej nodze, w której Ksenia wyglądała zjawiskowo. Dziewczyna przeszła do kolejnego etapu, ponieważ z wyglądu skojarzyła się Joannie z Letitią Castą.

Pierwszy odcinek Top Model 3 już za nami! Z niecierpliwością czekamy na następny, którego emisja już 13 marca 2013, o godzinie 21.30!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie gwiazdy bawiły się na afterparty!
Finał TOP MODEL 3: zobacz jakie ...

Finał Top Model 3 wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Modelka wraz z jurorami oraz innymi uczestniczkami programu bawiła się na hucznym afterparty Top Model. Sprawdź kto jeszcze pojawił się na tej imprezie!

TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?
TOP MODEL 22.05.2013. Kto odpadł, a ...

22 maja 2013 mogliśmy zobaczyć półfinałowy odcinek Top Model 3. O miejsce w finale walczyć będą Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Marcela Leszczak, Justyna Pawlicka, Klaudia Strzyżewska i Tamara Subbotko. Która z dziewczyn ...

TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a kto przeszedł do kolejnego etapu?
TOP MODEL 15.05.2013. Kto odpadł, a ...

W kolejnym odcinku TOP MODEL 3, emitowanym 15 maja 2013 odpadła kolejna uczestniczka. W odcinku 11. modelki musiały wziąć udział w pokazie na Dworcu Centralnym. Ich drugim zadaniem była sesja zdjęciowa, podczas ...