szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co sądzi Anja Rubik o Zuzannie Kołodziejczyk z TOP MODEL 3

TOP MODEL: Anja Rubik krytykuje Zuzę Kołodziejczyk! Czy zwyciężczyni TOP MODEL 3 zrobi karierę?

Zwyciężczyni programu Top Model 3 Zuzanna Kołodziejczyk ma małe szanse na zrobienie kariery za granicą - oceniła w rozmowie z Flashem Anja Rubik. Jej zdaniem największą przeszkodą u Zuzy jest jej niski wzrost. Kołodziejczyk ma za to szansę odnieść sukces w polskim modelingu.

Tagi: anja ribik o zuzie kołodziejczyk, anja rubik top model, anja rubik zuza kołodziejczyk, top model, zuza kołodziejczyk, zuza kołodziejczyk top model

TOP MODEL: Anja Rubik krytykuje Zuzę Kołodziejczyk! Czy zwyciężczyni TOP MODEL 3 zrobi karierę?

Zwyciężczyni Top Model 3 Zuzanna Kołodziejczyk na okładce Glamour

fot: Materiały Prasowe

Do tej pory żadna ze zwyciężczyń programu Top Model. Zostań modelką nie zrobiła kariery w światowym modelingu. Paulina Papierska zepsuła sobie reputację ciągłym użalaniem się nad sobą oraz brakiem znajomości angielskiego. Kariera Olgi Kaczyńskiej miała się potoczyć zupełnie inaczej. Modelka sporo schudła w programie, ćwiczyła chodzenie po wybiegu, miała nawet na swoim koncie kilka występów na pokazach i w sesjach fotograficznych. Niestety i jej nie udało się zrobić kariery na miarę Anji Rubik.

Obecnie przed szansą na wielką karierę w zagranicznym świecie mody stoi ostatnia zwyciężczyni Top Model 3 Zuzanna Kołodziejczyk. Modelka ma już za sobą udaną sesję okładkową w magazynie Glamour i występy na rodzimych pokazach, m.in. podczas Warsaw Fashion Street. Teraz walczy o to, by zauważono ją zagranicą. Bez wątpienia sporo w tej kwestii mogłaby pomóc jej rekomendacja naszej czołowej top modelki Anji Rubik. Jednak mimo dużej sympatii do Zuzy, Anja Rubik przyznała, że zwyciężczyni Top Model 3 ma małe szanse na zrobienie kariery za granicą.

- Jest niestety trochę za niska, więc obawiam się, że nie zrobi kariery modelki za granicą. - powiedziała Rubik w rozmowie z Fleszem. Jednocześnie podkreśliła, że Zuza ma predyspozycje, żeby zostać wziętą modelką w Polsce. - Jest inteligentna, bardzo pracowita, sympatyczna, świetnie się z nią współpracuje - dodała modelka.

Przypomnijmy, że Zuza Kołodziejczyk ma 173 cm wzrostu. Podczas programu jury narzekało również na jej nieproporcjonalną sylwetkę.

Zobacz także: Marcela Leszczak: pierwsza sesja finalistki TOP MODLEL 3!>>>

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!