szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

TOP TRENDY 2014: Dawid Podsiadło na 1. miejscu listy TOP

Festiwal Top Trendy 2014 rozpoczął się w piątek, 30.05.2014. Pierwszego dnia festiwalu na sopockiej scenie wystąpili artyści TOP, którzy sprzedali największą ilość płyt. Na 1. miejscu znalazł się Dawid Posiadło. Ile płyt sprzedał?

Tagi: dawid podsiadlo, top trendy, Top Trendy 2014

Dawid Podsiadło w utworze do filmu "Kamienie na szaniec"

fot: Dawid Podsiadło Facebook

Festiwal Top Trendy 2014 rozpoczął się w piątek, 30.05.2014. Podczas pierwszego dnia festiwalu na scenie zawsze występują artyści, którzy sprzedali największą ilość płyt. W 2014 roku do ich grona należeli m.in. T.Love, Edyta Bartosiewicz czy Sylwia Grzeszczak.

Przeczytaj więcej o festiwalu Top Trendy

Okazało się, że najwięcej płyt w tym roku sprzedał Dawid Posiadło. Jego krążek Comfort and Happiness sprzedał się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy, a ty samym zapewnił mu 1. miejsce w zestawieniu TOP!

Co istotne, Dawid Podsiadło otrzymał nagrodę na festiwalu Top Trendy 2014 w 1. rocznicę wydania swojej płyty. Czy mógł sobie wymarzyć lepszy prezent z okazji urodzin swojego krążka?

28 maja. Dokładnie rok temu album Comfort & Happiness miał premiere! Poznałem Was a Wy poznaliscie mnie. Mam nadzieje, ze to poczatek wspaniałej znajomosci.

Dziękuje Wam bardzo za poświęcanie wolnego czasu temu co sie tutaj dzieje. To moim zdaniem jedna z piekniejszych rzeczy. Ze macie przestrzeń czasowa i mówicie! Idę na koncert, posłucham płyty, napisze na fejsie! To piekne rzeczy - napisał Dawid Podsiadło na Facebooku.

Słuchaliście płyty Dawida Posiadło? Muzyk zasłużył na 1. miejsce?

Przeczytaj więcej o Dawidzie Posiadło

Autor: Kinga

Zdjęcia: Dawid Podsiadło Facebook

Publikacja: 30.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również