szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Szymon Majewski gościem specjalnym na scenie Sopot TOPtrendy Festiwal 2013!

TOPTRENDY 2013: Szymon Majewski gościem specjalnym pierwszego dnia festiwalu

Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 rusza już 07.06.2013. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie zaroi się od gwiazd, których lista cały czas się wydłuża. Właśnie ogłoszono, że gościem specjalnym pierwszego dnia festiwalu będzie Szymon Majewski!

Tagi: gdzie obejrzec top trendy 2013, szymon majewski eska, szymon majewski toptrendy, Top Trendy 2013, toprendy sopot 2013, toptrendy 2013, toptrendy 2013 gwiazdy, toptrendy 2013 transmisja

TOPTRENDY 2013: Szymon Majewski gościem specjalnym pierwszego dnia festiwalu

Szymon Majewski zacznie swoją pracę w Polsacie na festiwalu TOPtrendy 2013?

fot: WBF

TOPtrendy 2013 potrwają między 7 a 9 czerwca 2013. W tym czasie na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpi cała plejada polskich gwiazd, które zrobiły najwięcej zamieszania na listach przebojów w ciągu ostatniego roku. Zaśpiewają m.in. Honorata Honey Skarbek, Bednarek, Enej, Rafał Brzozowski i Ewelina Lisowska.

Zobacz: TOPtrendy 2013: Jakie gwiazdy zaśpiewają w Operze Leśnej w Sopocie? >>

Nie zabraknie także debiutantów, którzy zmierzą się w konkursie trendy. Konkursie, który wypromował wiele gwiazd, które dziś ścigają się o pierwsze miejsca list przebojów. Na tym koncercie usłyszymy m.in. śpiewających aktorów - Arka Jakubika i Tomka Karola ze swoimi zespołami.

Zobacz: TOPtrendy 2013: Trwa głosowanie na artystów w konkursie trendy! >>

Nie zabraknie także gości specjalnych. Swoje jubileusze w Sopocie będą świętować dwa kultowe polskie zespoły. Swoje 25-te urodziny obchodzić będzie Big Cyc, a Katarzyna Nosowska z Hey celebrować będzie dwudziestolecie istnienia grupy.

Okazuje się jednak, że to nie koniec słynnych nazwisk, które będą nas bawić na festiwalu. Telewizja POLSAT ujawniła właśnie, że gościem specjalnym pierwszego dnia TOPtrendów 2013 (07.06.2013) będzie Szymon Majewski. Szymon, który obecnie jest gwiazdą Radia ESKA i prowadzi swój własny program Szymon SuperSam na YouTube. Czy będzie to jego pierwszy dzień w nowej pracy? Wiele na to wskazuje, bo pojawiły się plotki, że Szymon dostał pracę w stacji.

Zobacz: Szymon Majewski przechodzi do Polsatu? >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 07.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również