szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Trybson będzie ojcem? Mamy komentarz Trybsona!

Czy dziecko Trybsona i Elizy to prawdziwa informacja czy tylko plotka? Internauci wciąż zastanawiają się i czekają na nowy sezon Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy. Spytaliśmy Trybsona czy to prawda, że wkrótce zostanie ojcem!

Tagi: dziecko trybsona i elizy, trybson dziecko, trybson warsaw shore

Trybson ma dziecko z Elizą

Eliza jest w ciąży z Trybsonem?

fot: Materiały Prasowe

Informacja, że Trybson i Eliza spodziewają się dziecka to jedna z głównych plotek ostatnich dni. Para poznała się w programie Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy emitowanym w telewizji MTV Polska. Choć w czasie programu Eliza częściej flirotwała z Pawłem, Trybson nie ukrywał, że piękna blondynka bardzo mu się podoba i chętnie zatknąłby flagę na jej Giewoncie.

Spytaliśmy Trybsona czy to prawda, że już wkrótce zostanie ojcem dziecka Elizy:

Na razie bez komentarza - to jedyne co udało nam się od niego usłyszeć.

Jak widać, by dowiedzieć się więcej musimy poczekać do rozpoczęcia nadawania 2. sezonu Ekipy z Warszawy. Jeśli informacje się potwierdzą, będzie to pierwszy przypadek w historii programu, by już po 1. edycji reality show w Ekipie pojawiło się dziecko!

Przeczytaj więcej o Trybsonie i Elizie >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 26.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...