szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Trybson i Eliza u Kuby Wojewódzkiego. Para z Warsaw Shore opowiada o dziecku!

Trybson i Eliza z Warsow Shore to jedna z najbardziej oczekiwanych par, które znalazły się w programie Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersji jakiej wszyscy się spodziewali nie było, a Trybson dał się poznać z innej strony. Najpopularniejszy uczestnik Warsaw Shore okazał się być troskliwym ojcem! Zobaczcie co powiedział!

Tagi: eliza warsaw shore w ciąży, kuba wojewódzki, trybson, TRYBSON ELIZA u Kuby Wojewódzkiego, trybson dziecko

TRYBSON i ELIZA u Kuby Wojewódzkiego. Zakochany celebryta opowiada o ojcostwie!

fot: mat. prasowe

Kiedy Kuba Wojewódzki umieścił na swoim profilu zdjęcie z Elizą i Trybsonem z Warsaw Shore, pisząc, że będą kolejnymi gośćmi na słynnej kanapie w mediach zawrzało. Wszyscy spodziewali się kontrowersyjnej rozmowy w której Kuba będzie starał się udowodnić, że nie są gotowi na rodzicielstwo. Nie pomogły nawet pytania o alkohol w ciąży. Eliza twardo odpowiedziała: Nie, no co Ty! Nic nie piję.

Jednak największych zaskoczeniem było wyznanie Trybsona, który stwierdził, że jest zakochany jak nigdy dotąd, że w związku jest wierny i od teraz jest odpowiedzialny za nową istotę. Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o dziecko:

To był romantyczny wieczorek. Mam wrażliwie serce. Jak człowiek się zakocha, to się zmienia. Stary, zakochałem się po uszy. Jest dużo na mnie fanek napalonych, ale mam tą jedną jedyną. Jak jestem w związku to jestem wierny. Jak byłem sam, no to nikomu krzywdy nie robiłem idąc do łóżka z innymi.

Zobacz też Trybson i Eliza u Wojewódzkiego! Opowiedzą o dziecku i ślubie? >>>>

Para stara się udowodnić za wszelką cenę, że uda im się wychować wspólnie dziecko, chociaż nie wykluczają udziału w kolejnym show, jeśli oczywiście padnie taka propozycja!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 30.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również