szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Trybson i Eliza z Warsaw Shore będą mieli dziecko?!

Eliza z Warsaw Shore jest w ciąży, a ojcem dziecka jest Trybson?! Tak informują media! Ponoć para odchodzi przez to z Warsaw Shore i nie zobaczymy jej w 2. sezonie programu.

Tagi: dziecko trybsona i elizy, Eliza, Eliza jest w ciąży, trybson, warsaw shore

Eliza, Trybson

fot: Facebook

Niedługo ruszy 2. edycja programu Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. Niestety, okazuje się, że nie zobaczymy w niej jednego z najsłynniejszych uczestników - Trybsona. Zabraknie też Elizy!

Przeczytaj więcej o Warsaw Shore

Wszystko przez to, że ponoć Eliza jest w ciąży, a ojcem dziecka jest Trybson! Podobno są to potwierdzone plotki, ale para na razie ich nie komentuje.

Elizę i Trybsona mają zastąpić dwie osoby - dziewczyna i chłopak.

Co ciekawe, ponoć to pierwszy taki przypadek w historii wszystkich światowych edycji Warsaw Shore. Być może Eliza zostanie polską Snooki i razem z Trybson dostanie własne reality-show?

Zobacz także: Kto wejdzie do Warsaw Shore za Trybsona i Elizę? Już wiadomo!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 20.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...