szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kariera Małgorzaty Rozenek kwitnie

TVN: Małgorzata Rozenek staje przed życiowym dylematem. Na szali staje praca i synowie

Kariera Małgorzaty Rozenek znowu nabiera tempa. W lutym 2013 roku rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii programu Perfekcyjna Pani Domu, a do tego gwiazda zasiądzie w składzie jury nowej produkcji TVN Bitwa o dom. Wiosenna ramówka TVN na tyle zaangażowała Małgorzatę Rozenek, że zaczyna ona mieć coraz mniej czasu dla swoich synów.

Tagi: bitwa o dom, jacek rozenek, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Rozenek dzieci, małgorzata rozenek rozwód, Perfekcyjna Pani Domu kariera, Perfekcyjna Pani domu nowe odcinki, Perfekcyjną Panią Domu, Prefekcyjna Pani Domu, Super Express, tvn, tvn ramówka

TVN: Małgorzata Rozenek staje przed życiowym dylematem. Na szali staje praca i synowie

Kariera Małgorzaty Rozenek w rozkwicie. Jednak Perfekcyjna Pani Domu chyba będzie musiała wybierać - dzieci czy praca

fot: Artur Hojny, Super Express

Małgorzata Rozenek, prowadząca program PERFEKCYJNA PANI DOMU i występująca w BITWIE O DOM to mistrzyni logistyki. Organizację własnego domu i życia ma dopracowane w szczegółach. Jest świadoma priorytetów. Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla Super Expressu mówiła, że pomimo natłoku zajęć, troszczy się o dzieci, tak samo, jak kilka lat temu, kiedy była zupełnie anonimową osobową. Spędzam z nimi każdą wolną chwilę. Staram się, by tego nie odczuwały - powiedziała gwiazda.

Zapracowana Perfekcyjna Pani Domu jednak miewa wyrzuty sumienia, że zaniedbuje chłopców, wyjeżdżając na nagranie. Często pytam samą siebie, czy kobieta, która pracuje w biurze, chodzi na 8 rano do pracy, czy ona pracuje dużo mniej niż ja. Nie! Czasem nawet dużo więcej. Jestem przekonana, że pracuję jak każda typowa Polka - wyznała tabloidowi Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek w każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejsi są i będą dla niej synowie. Perfekcyjna Pani Domu zapewnia, że w przypadku konieczności wyboru pomiędzy pracą a rodziną, bez wahania wybierze rodzinę. Choć w kontekście jej rozwodu z aktorem Jackiem Rozenkiem, poprawnie będzie powiedzieć, że wybierze dzieci…

Zdjęcia: Artur Hojny Super Express

Publikacja: 20.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ślub Rozenek i Majdana już w 2015 roku! Para planuje huczne wesele?
Ślub Rozenek i Majdana już w ...

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już w 2015 roku! Jeszcze nie wiadomo, gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się ceremonia, ale ponoć Małgorzata Rozenek ma zaprojektować swoją suknię ślubną!