szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Tyłek KIM KARDASHIAN stale rośnie. Efety wstrzykiwania tłuszczu?

Kim Kardashian chce panicznie schudnąć przed ślubem! Jak się okazuje strategicznym miejscem okazuje się tyłek celebrytki, który powiększany różnymi sposobami nadal rośnie!

Tagi: kim kardashian, KIM KARDASHIAN operacje plastyczne, KIM KARDASHIAN tyłek

Tyłek KIM KARDASHIAN stale rośnie. Efety wstrzykiwania tłuszczu?

fot: mat. prasowe

Kim Kardashian w swoim wyglądzie zmieniła już wiele. Porównując zdjęcia celebrytki z sprzed 10 lat widzimy zupełnie inną osobę. Operacja biustu, nosa, zmiany konturu twarzy, botoks i oczywiście powiększenie tyłka, tej ostatniej ingerencji w swój wygląd Kim wypierała się bardzo długo.

Jak się okazuje nieznana jest metoda jaką celebrytka zdecydowała sobie nadać pełniejsze kształty. Najpopularniejsze teorie to zastrzyki z tłuszczu oraz dieta i ćwiczenia. Nad tyłkiem Kim Kardashian postanowił skupić się magazyn InTouch, zaskakując tytułem: Mój tyłek nie przestaje rosnąć.

Zobacz też najnowsze stylizacje Kim Kardashian >>>

Jak się okazuje celebrytka zdecydowała się schudnąć przed planowanym ślubem, który ma trwać uwaga... trzy dni. Co prawda gwiazda popularnego show wróciła do swojej figury sprzed ciąży, ale to tyłek stał się największym problemem.

Myślicie, że Kim uda się osiągnąć wymarzone wymiary bez pomocy chirurga?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 21.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak Kim Kardashian? [GALERIA+WIDEO]
Ile trzeba wydać, żeby wyglądać jak ...

Wiele kobiet chce wyglądać jak gwiazdy. Są w stanie poddać się kilkunastu operacjom plastycznym, dzięki którym będą wyglądały jak sobowtóry swoich idolek. Wiemy, ile trzeba wydać, aby wyglądać jak Kim Kardashian? Sprawdźcie!

Kim Kardashian i Kanye West kupili dom. Sprawdź, ile jest warty! [WIDEO]
Kim Kardashian i Kanye West kupili ...

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zainwestować w kupno wymarzonej posiadłości. Nowy dom celebryckiego małżeństwa do tanich nie należał. Zobacz, ile para zapłaciła za dom! Ciekawostką jest również fakt, do kogo wcześniej ...