szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pokaz Victoria's Secret 2013 bez Heatheron i Delevingne

VICTORIA'S SECRET 2013. Erin Heatheron i Cara Delevingne odchodzą z show?

Kolejne aniołki Victoria's Secret odchodzą z show! Erin Heatheron i Cara Delevingne nie pójdą w pokazie Victoria's Secret 2013. Plotki dotyczące Victoria's Secret 2013! Kogo nie zobaczymy w pokazie Victoria's Secret 2013?

Tagi: aniołkki victoria's secret 2013, cara delevingne victoria's secret, erin heatheron victoria's secret, victoria's secret, victoria's secret 2013

VICTORIA'S SECRET 2013. Erin Heatheron i Cara Delevingne odchodzą z show?

Erin Heatheron i Cara Delevingne nie pójdą w tegorocznym pokazie VS. Kogo tym zarazem zobaczymy na wybiegu?

fot: BULLS

Wygląda na to, że w tym roku oprócz Mirandy Kerr, w pokazie Victoria's Secret 2013 nie zobaczymy również Erin Heatherton, Cara Delevingne, Jourdan Dunn oraz Anne V. Jedne z najseksowniejszych i największych gwiazd VS, według plotek, mają nie pojawić się na tegorocznym wybiegu.

Informacje o braku Anne V. nie są wielkim zaskoczeniem - była dziewczyna Adama Levine nie pojawiła się już w pokazie Victoria's Secret 2012. Dunn oraz Delevingne debiutowały w 2012 na wybiegu VS. Mimo świetnej zabawy m.in. z Justinem Bieberem, pokazy bielizny mogą nie być tym, z czym modelki high-fashion chcą być kojarzone.

W komunikacie prasowym wydanym przez VS czytamy: W pokazie zobaczymy Supermodelki VS Karlie Kloss, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson, Lily Aldridge, Behati Prisloo i wiele innych.

Jak widać wśród głównych nazwisk show zabrakło polskiego akcentu. Czyżby miało to oznaczać, że na wybiegu nie zobaczymy Magdaleny Frąckowiak oraz Moniki Jac, które ostatnio pozowały do katalogu VS?

Zobacz: POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 14-20 października 2013!

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pełen, oficjalny komunikat dotyczący pokazu. Transmisja z wybiegu aniołków emitowana zostanie 10 grudnia 2013, na kanale CBS.

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również