szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz stylizacje Taylor Swift na pokazie Victoria's Secret 2013

VICTORIA'S SECRET 2013. Taylor Swift na pokazie Aniołków. Zobacz jak wyglądała!

Taylor Swift na Victoria's Secret 2013! Taylor Swift była główną gwiazdą pokazu Victoria's Secret 2013. Zobacz jak wyglądała Taylor Swift na Victoria's Secret oraz co zaśpiewała podczas pokazu Aniołków!

Tagi: taylor swift, taylor swift victoria's secret 2013, victoria's secret, victoria's secret 2013, występ taylor swift na victoria's secret

VICTORIA'S SECRET 2013. Taylor Swift na pokazie Aniołków. Zobacz jak wyglądała!

Taylor Swift podczas Victoria's Secret 2013.

fot: BULLS

Taylor Swift na Victoria's Secret 2013. Taylor Swift była główną gwiazdą muzyczną pokazu Victoria's Secret 2013. Show odbyło się w starej zbrojowni przy Lexington Avenue. Oprócz Swift, muzycznymi gwiazdami pokazu Aniołków byli: Fall Out Boy, A Great Big World oraz girlsband Neon Jungle. Jednak to Swift przyciągnęła uwagę wszystkich zgromadzonych.

Wokalistka sama z powodzeniem mogłaby zostać Aniołkiem Victoria's Secret - ma do tego idealne warunki! W tym roku wystąpiła jedynie gościnnie śpiewając swój największy hit I Know You Were Trouble, za którą dostała m.in. nagrodę MTV Video Music Awards 2013.

Taylor wystąpiła w dwóch przykuwających uwagę kreacjach. Pierwszą z nich jest połyskująca, krótka srebrna sukienka. Artystka wyglądała w niej jak jedna z modelek - ciężko było ją wyróżnić z przechodzących po wybiegu topmodelek. Druga, może trochę mniej glamour, ale nadal spektakularna, przypomina nam Gerii Halliwell z rozdania nagród BRIT w 1997 roku. Swift wybrała krótką sukienkę zrobioną z brytyjskiej flagi z długim trenem. Do kompletu dobrała mały cylinder, również z brytyjskim motywem.

Co sądzicie o takiej stylizacji wokalistki? Taylor Swift jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz: Muzyczni goście na pokazie Victoria's Secret 2013

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również