szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aleksandra Kwaśniewska w ciąży? Jolanta Kwaśniewska w Vivie! opowiada o ślubie Aleksandry Kwasniewskiej I Kuby Badacha oraz przyszłych wnukach

VIVA!: Jolanta Kwaśniewska czeka na wnuka! Ola i Kuba starają się o dziecko?

Jolanta Kwaśniewska czeka na wnuki! W nowej VIVIE! Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy opowiada o ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, nadchodzących świętach oraz... oczekiwaniu na ciążę Oli! Czyżby Aleksandra Kwaśniewska miała już w planach dziecko? Zobacz, co Jolanta Kwaśniewska powiedziała VIVIE!  

Tagi: aleksandra kwasniewska ciąża, aleksandra kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska, jolanta kwąniewska viva, kwasniewska ciaża, kwaśniewska i badach ślub, ola kwaśniewska, ola kwaśniewska ciąża, ola kwaśniewska w ciąży, viva

VIVA!: Jolanta Kwaśniewska czeka na wnuka! Ola i Kuba starają sie o dziecko?

Jolanta Kwaśniewska w Vivie! o oczekiwaniu na wnuka

fot: polki.pl/viva (oficjalna strona magazynu VIVA!)

Ciąża Aleksandry Kwaśniewskiej to ostatnio bardzo gorący temat. Prasa już od dnia ślubu z Kubą Badachem zaczęła uważniej przyglądać się brzuszkowi Oli Kwaśniewskiej. Podejrzenia o to, że Ola i Kuba spodziewają się dziecka pojawiły się już we wrześniu, gdy para niespodziewanie ogłosiła, że bierze ślub. Wiadomość zaskoczyła wszystkich tym bardziej, że dotąd Oli nie spieszyło się do zamążpójścia, a w wywiadach podkreślała, że na razie chce skupić się na rozwoju osobistym. Plotki o ciąży Aleksandry Kwaśniewskiej rozbudził na nowo dziennik Fakt, który donosi, że na ostatniej imprezie z koleżankami prezydentówna odmówiła picia alkoholu. Dziennikarze od razu wysnuli przypuszczenia, że może być to związane z ciążą. Kto wie, może w rodzinie Kwaśniewskich pojawią się już niedługo wnuki?

Na pewno z utęsknieniem czeka na to Jolanta Kwaśniewska, która udzieliła wywiadu najnowszej Vivie! Była prezydentowa zdradza, że oboje z mężem marzą o wnukach i już snują plany, jak będą z nimi spędzali czas.

Widzę siebie, jak w przyszłości będziemy zabierać wnuki na narty, uczyć pływać i grać w tenisa, czytać książeczki. Dziadkowie mają przywilej rozpieszczania - mówi VIVIE!

Jolanta Kwaśniewska przyznaje w Vivie!, że jest w pełni gotowa na rolę babci, lecz zdaje sobie sprawę, że opieka nad wnukiem wymaga dobrej formy fizycznej. Dlatego była prezydentowa ponagla Olę w kwestii ciąży!

Mówię tylko do Oleńki: „Nie czekajcie zbyt długo, teraz jesteśmy silni oraz pełni zapału i możemy wam pomóc”. A ja zamienię moje kijki nordic walking na wózek i będę z nim śmigać po alejkach Wilanowa - mówi Jolanta Kwaśniewska w Vivie!

Czy Ola Kwaśniewska wysłucha prośby swojej mamy? Na razie Ola może być dumna ze swoich rodziców, że oferują jej tak duże wsparcie w wychowywaniu przyszłego dziecka. Może warto byłoby się jakoś zrewanżować? Niewykluczone, że Ola i Kuba czekają z dobrą nowiną do świąt - w końcu taki prezent sprawiłby rodzinie największą radość. Czekamy więc na oficjalne wieści!

Cały wywiad z Jolantą Kwaśniewską możecie przeczytać w czwartek (5 grudnia 2012) w najnowszym numerze dwutygodnika Viva!

Autor: JW

Zdjęcia: polki.pl/viva (oficjalna strona magazynu VIVA!)

Publikacja: 06.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz ...

Kamil Stoch został gwiazdą najnowszej okładki Vivy! 26-letni złoty medalista opowiada w wywiadzie nie tylko o swojej karierze, ale też o swoim życiu prywatnym. Zobaczcie jak wypadł w swojej pierwszej sesji!

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. ...

Magdalena Mielcarz pojawiła się na okładce magazynu Viva de Luxe. Gwiazda w Polsce bywa rzadko, a jeszcze rzadziej pojawia się w kolorowych magazynach. Ostatnio było głośno o aktorce, która miała zostać prowadzącą ...