szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek wygrali w konkursie Viva najpiękniejsi!

VIVA NAJPIĘKNIEJSI Najpiękniejsza para ROKU! Małgorzata kożuchowska i Krystian Wieczorek! WYNIKI

Viva Najpiękniejsi, czyli 10. edycja plebiscytu już za nami! Według czytelników tygodnika Viva! najpiękniejszą parą roku są Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek! To właśnie ta para otrzymała statuetki Viva Najpiękniejsi!

Tagi: kto wygrał viva najpiękniejsi, viva, viva najpiękniejsi, viva najpiękniejsi krystian wieczorek, viva najpiękniejsi małgorzata koźuchowska, viva najpiękniejsi wyniki, viva najpiękniejsi zwycięzcy

VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2012: Najpiękniejsza para 2012! Małgorzata kożuchowska i Krystian Wieczorek! WYNIKI

Konkurs Viva! Najpiękniejsi 2012 wygrali Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek.

fot: TVN

Według czytelników magazynu Viva! Najpiękniejszymi 2012 zostali Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek! Małgorzata pokonała godne rywalki, m.in. przepiękną Anję Rubik, lubianą aktorkę serialową Katarzynę Zielińską czy prezenterkę i aktorkę Joannę Liszowską.

Krystian Wieczorek z kolei okazał się być "piękniejszy" od przystojnego Oliviera Janiaka, elokwentnego Borysa Szyca i czarnego konia konkursu, Macieja Dowbora.

Zobacz, kto jeszcze był laureatem nagrody Viva! Najpiękniejsi 2012: GALA VIVA NAJPIĘKNIEJSI w TVP2! Kto wygra? >>

Para otrzymała statuetki Viva! Najpiękniejsi 2012. Obydwoje serdecznie dziękowali czytelnikom, którzy na nich głosowali. Małgorzata Kożuchowska wyznała w swoim przemówieniu, że życie nie kończy się po czterdziestce. Z kolei Krystian Wieczorek zdementował plotki, jakoby miał oddawać pieniądze za wysłane na niego smsy ;)

Galę zaszczycili także laureaci poprzednich 10. edycji. Zobacz kto był wśród gości: Viva! Najpiękniejsi 2012. Kim byli laureaci poprzednich edycji plebiscytu? >>

Autor: Monika P.

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz ...

Kamil Stoch został gwiazdą najnowszej okładki Vivy! 26-letni złoty medalista opowiada w wywiadzie nie tylko o swojej karierze, ale też o swoim życiu prywatnym. Zobaczcie jak wypadł w swojej pierwszej sesji!

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. ...

Magdalena Mielcarz pojawiła się na okładce magazynu Viva de Luxe. Gwiazda w Polsce bywa rzadko, a jeszcze rzadziej pojawia się w kolorowych magazynach. Ostatnio było głośno o aktorce, która miała zostać prowadzącą ...