szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto wygrał konkurs organizowany przez magazyn Viva - Viva Najpiękniejsi?

VIVA NAJPIĘKNIEJSI WYNIKI: Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek! Oto zwycięzcy!

W konkursie VIVA! NAJPIĘKNIEJSI wygrała Małgorzata Kożuchowska oraz Krystian Wieczorek. Pięknej parze gratulowano podczas uroczystości oczywiście piękna, ale nie tylko fizycznego. Magazyn VIVA!, który przyznaje te nagrody od blisko 10. lat, podkreśla zawsze, że głosami czytelników wybiera się gwiazdy nie tylko pięknie wyglądające, ale i o pięknych duszach.

Tagi: kto wygrał viva najpiękniejsi, viva, viva najpiękniejsi, viva najpiękniejsi krystian wieczorek, viva najpiękniejsi małgorzata kożuchowska, viva najpiękniejsi wyniki, viva najpiękniejsi zwycięzcy

VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2012: Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek! Oto zwycięzcy!

Najpiękniejsza para 2012 roku: Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek!

fot: WBF

Małgorzata Kożuchowska, która otrzymała statuetkę z napisem VIVA! NAJPIĘKNIEJSI 2012 miała godną konkurencję. W szranki o ten tytuł stanęła wszak obok takich kobiet jak Anja Rubik, Magdalena Mielcarz czy Joanna Liszowska i Katarzyna Zielińska. Czytelnicy magazynu VIVA! wybrali jednak właśnie Małgorzatę Kożuchowską. W kuluarach żartobliwie spekulowano, że fani aktorki nie mogli przeboleć, że została tak nieelegancko potraktowana przez Ilonę Łepkowską, która w serialu M JAK MIŁOŚĆ, napisała jej śmierć w... kartonach :)

Krystian Wieczorek tymczasem pokonał Borysa Szyca, Oliviera Janiaka oraz tego, o którym mówiło się, że jest niemal pewnym zwycięzcą - Macieja Dowbora.

Wygrana para nie kryła radości. Obydwoje powiedzieli jednak, że to tylko dowód na to, że powinni starać się jeszcze bardziej.

 

Glamki.pl gratulują!

Autor: MC

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz ...

Kamil Stoch został gwiazdą najnowszej okładki Vivy! 26-letni złoty medalista opowiada w wywiadzie nie tylko o swojej karierze, ale też o swoim życiu prywatnym. Zobaczcie jak wypadł w swojej pierwszej sesji!

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. ...

Magdalena Mielcarz pojawiła się na okładce magazynu Viva de Luxe. Gwiazda w Polsce bywa rzadko, a jeszcze rzadziej pojawia się w kolorowych magazynach. Ostatnio było głośno o aktorce, która miała zostać prowadzącą ...