szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Vogue Cate Blanchett 2014

VOGUE USA vs. VOGUE AUSTRALIA. Na której okładce CATE BLANCHETT wygląda lepiej?

Co Photoshop uczynił ze skórą Cate Blanchett? Australijski i amerykański Vogue przesadziły z fotoedytorem. Na którym zdjęciu aktorka wygląda bardziej naturalnie?

Tagi: cate blanchett, Vogue

Cate Blanchett. Vogue Australia

Cate Blanchett. Vogue Australia

fot: EB

Cate Blanchett gwiazdą aż dwóch edycji magazynu Vogue. W ciągu zaledwie dwóch pierwszych miesięcy 2014 roku australijska aktorka pojawiła się na okładce Vogue USA (styczeń 2014) i Vogue Australia (luty 2014). Ciekawe edytoriale, najlepsi fotografowie i styliści oraz piękne stylizacje z najnowszej kolekcji Gucci. Mamy jednak jedno ale.

To, że w Photoshop jest ulubionym narzędziem pracy grafików biblii mody, wiemy od dawna. Skłonności do przesady w tzw. poprawianiu zdjęć mają chyba we krwi. Bo tylko tak możemy wytłumaczyć jakże nienaturalny kolor skóry aktorki na lutowej okładce australijskiej edycji pisma. Cate Blanchett, która latami pracowała nad wizerunkiem prostej dziewczyny (m.in. wspominała, że rzadko używa makijażu, nie lubi czerwonych dywanów) została ofiarą komputerowych trików.

Co sądzicie? Która okładka przemawia do Was bardziej?

Cate Blanchett Vogue USA, Australia

Cate Blanchett

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 20.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Cate Blanchett w reklamie Armaniego
Cate Blanchett w reklamie Armaniego

Cate Blanchett nową twarzą zapachów Armaniego? Tak! Piękna blondynka będzie teraz reklamować perfumy firmowane marką ARMANI. Projektant uważa aktorkę za symbol kobiet, dla których projektuje swoje kreacje.

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...