szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znamy nowy skład jury The Voice of Poland 2!

THE VOICE OF POLAND 2: Steczkowska, Markowska, Baron, Tomson z Afromental i Piekarczyk z TSA w jury!

Kto wystąpi w jury The Voice of Poland 2? Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Baron i Tomson z Afromental oraz Marek Piekarczyk z zespołu TSA. To już oficjalny skład jury nowej edycji The Voice of Poland! Zmieniają się także prowadzący. Huberta Urbańskiego zastąpi Tomasz Kammel, a Magdalenę Mielczarz żona Piotra Adamczyka - Kate Rozz. W programie zadebiutuje także Maciej Musiał!

Tagi: 2 edycja voice of poland, afromental, andrzej piaseczny, jury voice of poland, justyna steczkowska, kiedy nowa edycja voice of poland, Maciej Musiał, negral, patrycja markowska, piekarczyk tsa, the voice of poland, voice of poland 2

THE VOICE OF POLAND 2: Steczkowska, Baron, Tomson i Piekarczyk w jury!

fot: WBF

Nadchodzi druga edycja The Voice of Poland! Z zupełnie nowym jury. W programie rywalizować będą drużyny Justyny Steczkowskiej, Patrycji Markowskiej, Barona i Tomsona z Afromental i Marka Piekarczyka z TSA. Kayah, Andrzej Piaseczny, Ania Dąbrowska i Nergal rozstają się z pracą przy programie. Te informacje potwierdziła już Telewizja Polska.

Zmiany dotyczą także prowadzących. Hubert Urbański odszedł z TVP, a Magdalena Mielcarz z związku z ciążą sama zrezygnowała z prowadzenia programu. W ich miejscu pojawią się Tomasz Kammel i Kate Rozz - żona Piotra Adamczyka, która spróbuje swoich sił w świecie telewizji. Od show Dwójki podobno odsunięty został także V Reporter - ekscentryczny Mateusz Szymkowiak. Ma zastąpić go jedna z najmłodszych gwiazd TVP - Maciej Musiał. Gwiazdor serialu Rodzinka.pl zajmie się rozmowami z uczestnikami programu za kulisami. Zmiany dotyczące gospodarzy programu nie zostały jednak jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Władze telewizyjnej Dwójki przyznały także, że druga edycja The Voice of Poland będzie produkowana. Mimo faktu, że pierwsza okazała się finansową porażką. Zyski z reklam nie pokryły nawet kosztów produkcji, a pod względem oglądalności przegrywała z konkurencyjnymi Must be the music - Tylko muzyka i Mam talent.

Według informacji serwisu Wirtualne Media, emisja The Voice of Poland 2 planowana jest wiosną 2013 w soboty o 20:00 na TVP2.

Zobacz: Tomasz Kammel i Kate Rozz poprowadzą The Voice of Poland 2!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 25.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również