szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Farna potwierdza, że prowadzi rozmowy w sprawie udziału w THE VOICE OF POLAND 3!

THE VOICE OF POLAND 3: Ewa Farna za Steczkowską? Ewa potwierdza, że dostała propozycję!

Ewa Farna w jury The Voice of Poland 3 zastąpi Justynę Steczkowską? Ewa na Facebooku potwierdziła, że prowadzi rozmowy o udziale w trzeciej edycji programu. Dodaje jednak, że teraz najważniejszy dla niej projekt to nowa płyta!

Tagi: de wojs 3, ewa farna, ewa farna facebook, ewa farna voice of poland, ewa farna w the voice of poland, farna ewa, jury the voice of poland 3, kto w the voice of poland 3, nowe jury the voice of poland, the voice of poland, the voice of poland 3

THE VOICE OF POLAND 3: Ewa Farna za Steczkowską? Ewa potwierdza, że dostała propozycję!

Ewa Farna w jury The Voice of Poland 3? Rozmowy trwają!

fot: Facebook

Ewa Farna w jury The Voice of Poland 3! Ta informacja poruszyła fanów Ewy na jej profilu na Facebooku. Miłośnicy gwiazdy wklejali linki do plotek o tym, że Farna może zastąpić w programie Justynę Steczkowską. Fakt poinformował, że ustalono już nawet gażę dla wokalistki - 60 tysięcy złotych.

Pojawiło się sporo negatywnych komentarzy, zniechęcających Ewę do projektu. Do informacji błyskawicznie odniosła się bohaterka wydarzeń. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Ewa wyjaśniła, że owszem - prowadzi rozmowy o udziale w The Voice of Poland, ale... najważniejsza jest dla niej teraz nowa płyta. To stawia pod poważnym znakiem zapytania udział gwiazdy w show TVP 2.

Oto wyczerpująca temat odpowiedź Ewy na temat jej rzekomego udziału w The Voice of Poland 3:

Dostałam już po raz drugi taką propozycję i bardzo się z niej cieszę. Prawdą jest, że propozycja była i jest, jednak nie prowadzimy żadnych zaangażowanych rozmów. Teraz skupiam się kompletnie na płycie. Od portali plotkarskich czasami możecie dowiedzieć się wcześniej, bo one właśnie z samej nazwy, plotkują. Ja daję tylko informacje i fakty, już potwierdzone. Nie musicie wiedzieć o każdej negocjacji przecież, ważne jest to, co naprawdę jest. A ja nie mogę Wam ujawniać niektórych rzeczy, kiedy nie jest np. podpisana umowa. Jak tylko są one 100%, to o nich informuję i tyle. Dlatego czasami informacje uzyskujecie ode mnie jako od ostatniej. Chcę być piosenkarką, a myślę że zasiadanie w jury, a mam z tym doświadczenie, to nie jest bycie celebrytą. To naprawdę niełatwa praca, a jest jak najbardziej związąna z muzyką. Przecież odkrywasz nowe talenty, jesteś w totalnym kontakcie z muzyką, wybierasz im utwory, aranżujecie, praca jurora to nie tylko to, co widzicie godzinę w soboty czy niedziele. Celebryta bywa - a to, że o danym jurorze dużo się pisze w mediach, to normalne, bo ludzi to interesuje, a osoba ta jest akurat widoczna co tydzień. Jednak nie jest to przychodzenie i pokazanie ciuchów, sorry. Nie wiem czemu do każdego projektu jest negatywne podejście, z Bitwą było podobnie a w końcu jak super było... Dostałam parę propozycji, o niektórych media napiszą, a o innych nie. Teraz swój cały czas poświęcam płycie, bo to jest dla mnie priorytetem. Miłego

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 08.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również