szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Farna jurorką w THE VOICE OF POLAND 3? Kto zastąpi Steczkowską?

THE VOICE OF POLAND 3: Ewa Farna zastąpi Steczkowską w jury? Nowy skład jury trzeciej edycji THE VOICE OF POLAND!

Ewa Farna w The Voice of Poland 3? Nowy skład jury wciąż budzi wiele emocji. Kto zastąpi Justynę Steczkowską? Według najnowszych plotek - Ewa Farna. Autorka hitu Cicho może na tym nieźle wyjść! Ile zarobi Farna w The Voice?

Tagi: ewa farna, ewa farna w the voice, farna ewa, jury the the voice of poland 3, kiedy the voice of poland 3?, skład jury the voice of poland, the voice of poland, the voice of poland 3, the voice of poland jurorzy, the voice of poland online

THE VOICE OF POLAND 3: Ewa Farna zastąpi Steczkowską w jury? Nowy skład jury trzeciej edycji THE VOICE OF POLAND!

Ewa Farna zostanie jurorką The Voice of Poland 3?

fot: WBF

Ewa Farna w trzeciej edycji The Voice of Poland? Bardzo możliwe. Farna miałaby zastąpić w jury Justynę Steczkowską, która ze względu na ciążę, zrezygnowała w udziału w The Voice.

Rozmowy z Ewą Farną w sprawie jej udziału w programie już trwają - donosi FaktFarna to świetna kandydatka. Nie dość, że cieszy się wielką sympatią i popularnością fanów, to jeszcze może pochwalić się sporym doświadczeniem w tego typu programach - donosi informator gazety.

Ile Farna zarobi na udziale w The Voice of Poland? Według Faktu, w grę wchodzi iście gwiazdorski kontrakt. Młoda wokalistka ma zainkasować w trzeciej edycji show nawet 60 tysięcy złotych. Jak na dwudziestoletnią gwiazdę i kryzysową sytuację w TVP to naprawdę niezłe pieniądze.

Zresztą Ewa ma już doświadczenie w podobnych produkcjach. W fotelu jurora zasiadała w czeskiej edycji Idola, a w Telewizji Polskiej pojawiła się w Bitwie na głosy wraz ze swoją drużyną z Cieszyna.

The Voice of Poland 3 ma pojawić się na antenie TVP 2 jesienią 2013.

Zobacz: Ewa Farna - Znak:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 08.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również