szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

The Voice of Poland bez kolejnej gwiazdy: Marika żegna się z programem!

The Voice of Poland traci kolejne gwiazdy! W nowej edycji show nie zobaczymy świetnej piosenkarki, Mariki oraz dwójki jurorów. Sprawdźcie, dlaczego Marika odchodzi z programu i kogo jeszcze zabraknie w popularnym show!

Tagi: marika, the voice of poland, the voice of poland 5

THE VOICE OF POLAND 2 odc. 8: Poznaj ostateczny skład drużyn jurorskich!

fot: facebook.com/voiceofpoland

W The Voice of Poland szykują się wielkie zmiany! Zamiast Marii Sadowskiej, do programu ma powrócić Edyta Górniak, choć nie wszyscy fani programu zgadzają się z takim wyborem producentów. Justyna Steczkowska, Tomson i Baron mają podobno zapewnione miejsca w jesiennej edycji show, ale czy tak będzie? Tego jeszcze nie wiemy, a kolejne wiadomości z The Voice of Poland są coraz bardziej zaskakujące!

Prowadząca program Marika, napisała na swoim Facebooku, że żegna się z show i skupia na tworzeniu nowej płyty. Piosenkarka była "twarzą" The Voice of Poland przez 3 edycje i znakomicie sprawdzała się w tej roli! Oto wpis, w którym Marika informuje fanów o swojej decyzji:

OGŁOSZENIA CZWARTKOWE:

Są dni siewu i dni zbiorów, są też dni rozstań i powrotów. Uroczyście oświadczam z tego oto tu miejsca w internecie, że kolejna edycja programu rozrywkowego Voice of Poland TVP odbędzie się beze mnie. Poprowadziłam 3 edycje. A 3 - to doskonała liczba, nie dość, że naturalna, to jeszcze pierwsza. Lubię ją.

Całą zaoszczędzoną energię postanowiłam teraz przeznaczyć w jednie słusznym celu, a jest nim płyta Jest taka dobra świecka tradycja, że albumy wypuszczam raz na dwa lata i zamierzam to nadal kultywować. Zatem panie i panowie, chłopcy i dziewczęta! Rozpoczynam dni siewu do usłyszenia i do zobaczenia twarzą w twarz na koncertach.

To nie koniec! Marika na pytania fanów kogo poza nią i Marią Sadowską nie zobaczymy już w programie odpowiedziała Marka! Czy to oznacza, że zabraknie też Marka Piekarczyka? Wszystko na to wskazuje!

Kto Waszym zdaniem powinien zastąpić Marikę i poprowadzić The Voice of Poland?

Autor: J.M.

Zdjęcia: facebook.com/voiceofpoland

Publikacja: 25.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również