szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Skład jury The Voice of Poland 3. Kto zastąpił Justynę Steczkowską?

Jury THE VOICE OF POLAND 3: Edyta Górniak czy Maria Peszek. Kto zajmie miejsce Justyny Steczkowskiej?

W jury The Voice of Poland 3 może zasiąść Edyta Górniak lub Maria Peszek - informuje Super Express. Według informatorów dziennika producenci programu bardzo się starają, by któraś z tych gwiazd wzięła udział w programie. Są im w stanie zapłacić nawet 18 tysięcy złotych za odcinek.

Tagi: jury the voice of poland 3, the voice of poland, the voice of poland 3 jurorzy, the voice of poland 3 jury, the voice of poland jury, the voice of poland skład jury

Jury THE VOICE OF POLAND 3: Edyta Górniak czy Maria Peszek. Kto zajmie miejsce Justyny Steczkowskiej?

W jury The Voice of Poland 3 być może pojawi się Edyta Górniak

fot: WBF

Skład jury The Voice of Poland 3 wywołuje od kilku miesięcy gorące dyskusje. Po zakończeniu drugiej edycji z udziału w programie zrezygnowała Justyna Steczkowska. Gwiazda, która właśnie przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka, chciała odpocząć od medialnego szumu i więcej czasu poświęcić rodzinie. Jak się okazało, kandydatek na jej miejsce nie brakuje.

Jak informuje Super Express, mimo zadowolenia z poprzedniego składu jury, producenci programu postanowili wymienić wszystkich jurorów i zatrudnić nowe, utytułowane gwiazdy. Kto znajdzie się w jury The Voice of Poland 3 - tego jeszcze nie wiadomo. Na razie TVP zaprzeczyła doniesieniom, jakoby brała pod uwagę kandydaturę Dody. Według najnowszych informacji Super Expressu Telewizja Polska rozważa obecnie udział Edyty Górnik i Marii Peszek. Informator tabloidu zdradza, że producenci bardzo się starają, by w jury zasiadła któraś z tych gwiazd.

Zobacz także: Kto zasiądzie w jury The Voice of Poland 3?>>>

Tabloid sugeruje także, że jurorzy trzeciej edycji The Voice of Poland mogą spodziewać się wyższej stawki za odcinek. W poprzedniej edycji było to maksymalnie 6 tysięcy złotych, jesienią gwiazdy mogą liczyć podobno nawet na 18 tysięcy za dzień pracy.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również