szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

W łóżku z Carą Delevingne [ZDJĘCIA]

Niedawno Cara Delevingne zaspała na wywiad z magazynem Vogue. Brytyjski Telegraph postanowił nie bawić się z wybredną modelką... i przyjechał do niej do domu. Zobaczcie, co z tego wyszło!

Tagi: cara delevigne, cara delevingne wywiad, cara delevingne zdjęcia, gwiazdy

W łóżku z Carą Delevingne [ZDJĘCIA]

W łóżku z Carą Delevingne [ZDJĘCIA]

fot: EB

Wiadomość o tym, że Cara Delevingne, kontrowersyjna modelka, nie pojawiła się na sesji do Vogue UK, bo - jak sama przyznała -zaspała po imprezie, obiegła już chyba cały świat. Brytyjski Telegraph nie chciał takich niespodzianek i postanowił nie bawić się z młodą buntowniczką. Ekipa gazety pojawiła się więc w domu modelki i przeprowadziła z nią wywiad w jej łóżku!

W łóżku z Carą Delevingne [ZDJĘCIA]

W wywiadzie Delevingne po raz kolejny opowiedziała o swoim imprezowym stylu życia oraz orientacji seksualnej. Przypomnijmy, Brytyjka jest otwartą biseksualistką.

Szczerze mówiąc, mam to gdzieś co inni sądzą o moim stylu życia. Nie mam zamiaru być kimś, kim nie jestem. Cieszę się z życia, chodzę na imprezy, podróżuję, spełniam swoje marzenia. Jestem młoda. Mam prawo popełniać błędy - przyznała Cara.

W łóżku z Carą Delevingne [ZDJĘCIA]

A problemów w ciągu ostatnich lat Cara miała sporo. Pamiętacie kokainowy skandal z Delevingne w roli głównej? Zabawa modelki z narkotykami przyczyniła się do zerwania kontraktu z H&M, który był warty kilka milionów dolarów.

Kate Moss vs. Cara Delevingne. Która lepsza?

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 21.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w nowej kampanii DKNY!
MODA WIOSNA 2014: Cara Delevigne w ...

Cara Delevigne powraca do kampanii DKNY! Po zastąpieniu jej przez Ritę Orę i pogłoskach o odsunięciu Cary od kontraktu z domem mody, modelka powraca, by znowu pozować na dachu żółtej taksówki. Zobacz ...