szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce, Rihanna, Selena Gomez, Miley Cyrus, Jessica Alba: zdjęcia gwiazd z wakacji!

WAKACJE GWIAZD! Jak wakacje 2013 spędzają Beyonce, Rihanna, Selena Gomez i inne gwiazdy? [zdjęcia]

Wakacje 2013 trwają w najlepsze! Jak spędzają je zagraniczne gwiazdy, znane z zamiłowania do dobrej zabawy? Beyonce, Rihanna, Selena Gomez, Miley Cyrus, Jessica Alba, Kristen Stewart, Blake Lively - każda z nich spędza wakacje 2013 po swojemu!

Tagi: BEYONCE, beyonce instagram, beyonce wakacje, beyonce zdjęcia, jessica alba zdjęcia, lato 2013, miley cyrus zdjęcia, rihanna instagram, rihanna wakacje, rihanna zdjęcia, selena gomez zdjęcia, wakacje 2013, wakacje gwiazd, wakacje gwiazdy

WAKACJE GWIAZD! Jak wakacje 2013 spędzają Beyonce, Rihanna, Selena Gomez i inne gwiazdy? [zdjęcia]

Beyonce

fot: BULLS

Wakacje 2013 są dla Beyonce pracowite. Gwiazda niemal codziennie występuje z show jej światowej trasy koncertowej The Mrs. Carter Show World Tour. W krótkiej przerwie między koncertami Beyonce udała się z rodziną na tropikalną wyspę, gdzie odpoczywała jeżdżąc na rowerze lub mocząc się w basenie z córeczką Blue Ivy.

Słabość Rihanny do plaż i morza jest wszystkim dobrze znana. Dlatego gdy tylko pojawia się taka możliwość, artystka odwiedza rodzinny Barbados, przebierając się w swoją ukochaną kreację - strój kąpielowy.

Dla Seleny Gomez i Miley Cyrus wakacje 2013 stały się okazją, by spędzić więcej czasu ze swoimi przyjaciółkami, także tymi sławnymi. Miley imprezowała w Miami m.in. w towarzystwie wokalistki Ke$hy. Selena natomiast pojawiła się w Disneylandzie z latynoską artystką Kate DeLuna, znalazła także wolną chwilę, by odświeżyć swoją relację z piosenkarką Taylor Swift.

Imprezy w gronie przyjaciółek uwielbia także Jessica Alba. Aktorka, która na co dzień organizuje wakacje swoim dwóm córeczkom, bawiła się ze swoimi kumpelami na koncercie Beyonce w Los Angeles.

Zupelnie inny plan na lato 2013 ma Kristen Stewart, która po ostatecznym rozstaniu z Robertem Pattinsonem, wybrała się w podróż do Europy, gdzie uczestniczy w rozmaitych pokazach odbywających się właśnie tygodni mody.

Na Europę postawiła także Blake Lively, preferująca zdecydowanie aktywniejsza formę wypoczynku. Gwiazda serialu Plotkara wędrowała po górach Francji z ukochanym mężem Ryanem Reynoldsem.

A Wy jak spędzacie wakacje 2013?

poprzedni
nastepny
WAKACJE GWIAZD! Jak wakacje 2013 spędzają Beyonce, Rihanna, Selena Gomez i inne gwiazdy? [zdjęcia]

Beyonce

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.