szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Walentynkowa sesja Anny i Roberta Lewandowskich

Walentynki 2014 trwają, a znane pary świętują je w różny sposób. Anna i Robert Lewandowscy postanowili razem ćwiczyć i przy okazji okazać sobie sporo uczucia! Zobacz ich walentynkową sesję!

Tagi: ANNA LEWANDOWSKA, robert lewandowski, walentynki 2014

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

fot: Printscreen healthyplanbyann.pl

Walentynki to wyjątkowe święto dla wszystkich zakochanych. Każda para ma swój własny pomysł na ich obchodzenie, a Anna i Robert Lewandowscy zaprezentowali w sieci jak wygląda ich święto!

Znana para, która kocha nie tylko siebie, ale i sport, pokazała na zdjęciach jak trenuje w dniu walentynek. Zakochani zaprezentowali się w treningowych pozach, całując się na każdej fotografii.

Przeczytaj więcej o Annie Lewandowskiej i jej mężu!

Do tego Anna Lewandowska napisała pod zdjęciem, czym jest dla niej miłość - „Kochać nie znaczy patrzeć na siebie, lecz w tym samym kierunku.”

Sesja Lewandowskich przypomina nam słynne zdjęcia Ewy Chodakowskiej i jej męża! Zobacz, jak zakochani prezentują się na sali treningowej:

poprzedni
nastepny
Anna i Robert Lewandowscy
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Printscreen healthyplanbyann.pl

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Walentynkowe propozycje Sinsay
Walentynkowe propozycje Sinsay

Marka Sinsay przygotowała specjalną walentynkową kolekcję. Spodoba się tym, którzy nie przepadają za tym świętem, a także tym, którzy poszukują idealnego walentynkowego prezentu. Zobacz kolekcję Sinsay na walentynki 2014!