szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W TOP MODEL pojawi się kolejna topmodelka

Waris Dirie w 3. edycji TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ

W jury 3. edycji TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ pojawi się Anja Rubik, Zuzanna Bijoch oraz... Waris Dirie! To ta somalijska piękność, która napisała bestseller KWIAT PUSTYNI. Czy światowa top modelka przyćmi Joannę Krupę?

Tagi: anja rubik w top model, castingi do top model, Joanna Krupa, jury w top model, marcin tyszka, top model, top model zostań modelką 3 edycja, waris dirie, waris dirie w top model, zuzanna bijoch w top model

Waris Dirie w 3. edycji TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ

Waris Dirie pojawi się w trzeciej edycji TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ

fot: BULLS

Oprócz Anji Rubik, Zuzanny Bijoch w TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ pojawi się również Waris Dirie. To jedna z bardziej znanych na świecie modelek, która zaistniała również jako pisarka. To ona bowiem jest autorką bestselleru KWIAT PUSTYNI, opisującego życie w Afryce i wciąż obecny tam barbarzyńskie rytuał polegający na obrzezaniu dziewcząt. Z tego powodu, Dirie uciekła z Somalii i dotarła do Londynu, gdzie rozpoczęła się jej światowa kariera w modelingu.

W jednym z odcinków TOP MODEL, słynna modelka będzie oceniać młode adeptki wybiegu. Podczas nagrania, Waris Dirie nie zdradzała zbyt wiele emocji, trudno więc wywnioskować, czy ma już swoje faworytki. Niemniej nie szczędziła uczestniczkom pochwał, ale także krytyki, sugestywnie się uśmiechając.

Z pewnością na uwagę zasługiwała kreacja Dirie, pełna luzu, długa, asymetryczna sukienka oraz dodatki w postaci kraciastej chusty i czerwonego kapelusza, w którym modelka wyglądała niezwykle szykownie. Nieoficjalnie mówi się, że somalijska gwiazda przyćmiła - tym razem ubraną na biało - Joannę Krupę.

Odcinek z udziałem gwiazdy, będzie z pewnością jednym z najbardziej emocjonujący w całej serii. Jak na uwagi zjawiskowej Waris Dirie zareagują uczestniczki oraz pozostali jurorzy, dowiemy się wkrótce.

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!