szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Mikołaj Komar, Juliett Maff Kuczyńska, Nikodem Rozbicki, Paulina Sykut, Monika Mrozowska i inni na wystawie zdjęć magazynu K Mag i marki odzieżowej Solar

Wernisaż zdjęć i premiera albumu Solar + K MAG inspirują: zobacz naszą relację wideo!

Mikołaj Komar, redaktor naczelny magazynu K MAG, chętnie promuje talenty. Jego bliską przyjaciółką jest m.in. Juliett Maff Kuczyńska - dziewczyna z małego miasteczka, która zrobiła oszałamiającą karierę w świecie mody i internetu. 17 stycznia 2013 w warszawskiej Produkcji Artystycznej odbył się wernisaż zdjęć oraz premiera albumu Solar + K MAG inspirują - efekt rocznej pracy marki Solar z młodymi stylistami, fotografami, projektantami i ilustratorami. My też tam byliśmy!

Tagi: bejbi blues nikodem, juliett kuczynska, k mag, k mag solar inspirują, k mag wystawa, maff, maff k mag, maff wywiad, maffashion, mikołaj komar, mikołaj komar k mag, nikodem rozbicki, nikodem rozbicki wywiad, okiem komarra, paulina sykut

Wernisaż zdjęć i premiera albumu Solar + K MAG inspirują

Mikołaj Komar i Juliett Kuczyńska na wernisażu Solar + K MAG inspirują

fot: WBF

Maff Nikodem Rozbicki, Paulina Sykut, Dorota Williams, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka, Monika Mrozowska... - to tylko niektórzy celebryci, którzy pojawili się w warszawskiej Produkcji Artystycznej, by podziwiać efekty współpracy firmy Solar z niezależnym magazynem K MAG. Ten artystyczny projekt zaowocował wystawą niebanalnych zdjęć, które rzucają nowe światło na dość utarty wizerunek marki odzieżowej.

To był bardzo spontaniczny pomysł. Poprzez ten projekt Solar nie tyle się odmładza, ile pokazuje, że nie jest taką całkowicie klasyczną i statyczną firmą. W naszych kolekcjach można znaleźć, i to wydobyli artyści, coś niesamowitego, wyjątkowego, modowego, coś bardzo, bardzo fashion. Chcemy iść właśnie w tym kierunku (...) Mikołaj i jego ekipa wnieśli świeżość i nowe spojrzenie na naszą markę. Za każdym razem byliśmy zachwyceni każdym zdjęciem. To ambitni i zdolni debiutanci, a Mikołaj ma niesamowity talent do wyłapywania pereł. Ma niesamowitą intuicję artystyczną - powiedziała podczas wernisażu Aleksandra Pyzio, dyrektor do spraw rozwoju Solar.

Słabość Mikołaja Komara do dobrej fotografii znana jest nie od dzisiaj. Magazyny, które tworzył (Fluid, A4, dzisiaj K MAG) zawsze zachwycały swoją szatą graficzną i sesjami zdjęciowymi, które można było w nich oglądać. Dziennikarz od lat tworzy słynną już "galerię" Okiem Komara, w której pojawiają się zdjęcia ze świata mody i polskiego show-biznesu.

Przez cały rok odkrywaliśmy nowe talenty. Kolekcje Solar trafiły w ręce młodych fotografów, stylistów, projektantów czy ilustratorów. Z ich pasji zrodziło się nowe oblicze marki i przepiękne sesje zdjęciowe. Bardzo się cieszę, że Solar obrał nowy kierunek promocji, że miał odwagę związać się z nami. Wielkie brawa za sukces i wielkie dzięki za zaufanie – mówił na otwarciu wystawy Mikołaj Komar.

Zobacz wywiad wideo z Mikołajem Komarem, redaktorem naczelnym magazynu K MAG, a także sławnymi gośćmi wernisażu: Juliett Maff Kuczyńską i Nikodemem Rozbickim oraz Pauliną Sykut!

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?