szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przedślubne imprezy Roberta Lewandowskiego! Piłkarz będzie szalał we Francji

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: wiemy gdzie piłkarz spędzi swój wieczór kawalerski

Robert Lewandowski będzie miał wieczór kawalerski, którego na pewno nie zapomni. Razem ze swoimi przyjaciółmi wyjadą bawić się do Francji. Panowie planują zorganizować imprezę a Lazurowym Wybrzeżu. Znamy ich plany!    

Tagi: lewandowski, lewandowski ślub, robert lewandowski, robert lewandowski anna stachurska, robert lewandowski dziewczyna, robert lewandowski narzeczona, robert lewandowski ślub, ślub roberta lewandowskiego, wieczór robert lewandowski

 WIECZÓR KAWALERLSKI ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: wiemy gdzie piłkarz spędzi swój wieczór kawalerski

Robert Lewandowski i jego przyszła żoną Anna Stachurska

fot: Super Express

Robert Lewandowski przed swoim ślubem będzie korzystał z życia. Jego przyjaciele chcą mu zorganizować ekskluzywny wieczór kawalerski. Planują zabrać piłkarza do Francji. Na Lazurowym Wybrzeżu będą bawić się do upadłego. W planach są imprezy w Cannes, Monte Carlo i Nicei. Wieczór kawalerski wydłuży się jednak do kilku dni. Panowie chcą m.in. wynająć luksusowy jacht i popłynąć w rejs.

Robert Lewandowski swój ślub z Anną Stachurską planuje na lipiec. Nie będzie oszczędzał na weselu – planuje wydać na nie aż 300 tysięcy złotych. Sportowiec zdradził już jednak, że chce uroczystości w tradycyjnym obrządku bez wielkiego medialnego szumu. Ślub będzie tradycyjny i na pewno w kościele – Lewandowski jest znany ze swojego przywiązania do katolickich wartości. Nie przewiduje żadnych ekstrawagancji. Wiadomo, ze założy tradycyjny czarny garnitur, a jego przyszła żona białą suknię z welonem.

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również