szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Moss redaktorką mody Vogue UK

KATE MOSS w roli redaktorki mody VOGUE UK. Sprawdzi się na nowym stanowisku?

Kate Moss w nowej roli. Oto pierwszy numer Vogue UK redagowany przez legendarną modelkę. Czy Moss sprawdziła się w roli stylistki i dziennikarki?

Tagi: kate moss, KATE MOSS VOGUE, kate moss zdjęcia

Daria Werbowy dla Vogue UK 2014

Daria Werbowy dla Vogue UK 2014

fot: EB

Kate Moss nowym redaktorem mody Vogue UK. Mimo, iż modelka w ciągu swojej 25-letniej kariery pojawiła się na okładce biblii mody 33 razy, tym razem, po raz pierwszy Moss wystąpiła w roli stylistki i dziennikarki.

Vogue UK marzec 2014 był w całości redagowany przez legendarną modelkę.  Sesja z Darią Werbowy była pierwszą współpracą pomiędzy 40-letnią Kate a redakcją brytyjskiego Vogue. Jak Wam się podobają efekty? Widać styl Moss na zdjęciach?

Plotki głoszą, iż koledzy z redakcji są zachwyceni wyborem Moss na nowego szefa działu mody. Jest bezpośrednia, prosta. Nie każda redaktor zabiera Cię na imprezę w tym samym dniu, kiedy się poznaliście - mówią ludzie z otoczenia modelki.

Daria Werbowy dla Vogue UK 2014

Tymczasem przypominamy także nasze ulubione okładki Kate Moss. Sprawdźcie, jak modelka zmieniała się przez lata.

Daria Werbowy dla Vogue UK 2014

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 04.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kate Moss pijana na lotnisku w Turcji! Modelka wracała z leczenia od narkotyków! [WIDEO]
Kate Moss pijana na lotnisku w ...

Kate Moss została przyłapana na lotnisku w tureckim Bodrum pod wpływem alkoholu. Modelka wracała z terapii odwykowej od narkotyków. Moss jest znana z imprezowania i słabości do używek. Gwiazda lubi się zabawić ...

Siostra Kate Moss została modelką! Lottie Moss w kampanii Calvina Kleina!
Siostra Kate Moss została modelką! Lottie ...

Kate Moss w końcu doczekała się godnej następczyni, a jest nią jej własna siostra! Lottie Moss wystąpiła w najnowszej kampanii Calvina Kleina, a specjaliści wróżą jej wielką karierę. Myślicie, że Lottie powtórzy ...